Moda

2022 Oscar Ödülünde Kırmızı Halı Şıklık Yarışı! Sizce En İyisi Hangisi?

Amerikan sinema endüstrisinin en prestijli ödüllerinden biri olan Oscar Ödülleri 94. Kez sahiplerine ulaştı. Oscar kırmızı halı ödül töreninden yine dünyaca ünlü pek çok isim geçti. 2022 Oscar Ödülleri töreninde sinemanın en iyileri açıklanmadan hemen önce sinema, müzik, moda ve tüm alanlarda en iyi isimler yürüdü, geçti. Güzelliğine Peşinde olarak bu sene 94.’sü düzenlenen Oscar Ödüllerinde en şıkları ve en rüküşleri sizlerle paylaşmak istedik? Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak?

Sinemadan müziğe, müzikten modaya pek çok ünlü isim şıklık yarışına girdi. Sosyal medyada oldukça konuşulan Oscar Ödüllerinde gözler en şıkı aradı. Son zamanların en çok konuşulan dizisi Euphoria’nın başrol oyuncusu Zendaya’nın da olduğu Oscar Ödüllerinde bakın kimler beğenildi? Kimler beğenilmedi?

nicola kidman oscar odul toreni

Elbisesi Armanı Prive markasından olan Nicole Kidman Oscar Ödül Töreni’nde en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Sizce Nicole Kidman nasıl olmuş?

euphoria zendaya

Tartışmasız kırmızı halının en şıklarından birisi de son zamanların en çok konuşulan ismi Zendaya oldu. Euphoria dizisinde sergilediği oyunculukla da oldukça sevilen Zendaya aynı zamanda başarılı bir şarkıcı. Peki Zendaya’yı siz nasıl buldunuz?

Screenshot 4

Elbisesi Saint Laurent markasında olan dünyaca ünlü Zoe Kravitz’de kırmızı halının en beğenilen isimlerinden birisi oldu.

Screenshot 5

Jessie Buckley kırmızı halıda çok konuşulanlar arasında yer alsa da elbisesi pek beğenilmedi. Makyajı da kırmızı halı için yetersiz bulunan Buckley kırmızı halı sınavından geçersiz not aldı.

Screenshot 6

Gelelim kırmızı halının en şıklarından olan bir diğer isme. Yıllara meydan okuyan
Jessica Chastain’in elbisesi Gucci markasındani. Peki bu renk geçişleriyle gözlerimizi kamaştıran Jessica’yı siz nasıl buldunuz?

Screenshot 7

Maskülen tarzıyla özgüvenli bir şekilde kırmızı halıda boy gösteren Kristen Stewart Oscar ödüllerinin beğenilen isimleri arasında yer aldı. Üstündeki takımı Chanel markasından olan Stewart tarzıyla oldukça beğenildi.

Screenshot 8

Şarkılarıyla dünyaca ünlenen Bilie Eilish’te siyah elbisesiyle kırmızı halıyı yakıp geçenlerden oldu. Peki Bilie Eilish’i siz nasıl buldunuz?

Açelya fotoğrafı

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu