Genel

Güzellik her yerde aranan konuktur… Goethe

Bu güzel cümle göz bebeğimiz olan yayınımız 'Güzelliğin Peşinde' yi en iyi yansıtan cümle.

Her ne kadar net olarak bilinmese de  Alman edebiyatının örnek ve saygın isimlerinden Goethe’ye atfedilen bu cümle güzelliği çok geniş bir çerçevede yansıtır.

Sadece dış görünüşle gelen güzellik değil; aynı zamanda iç güzellikten hayatın sunduğu tüm güzelliklere uzanan genişlikte.

Güzelliğin Peşindeyiz. Ya Siz?

İnsanoğlunun fiziksel ve içsel güzellik arayışı çağlar boyunca süre gelmiştir. Değerli sanatçı, yazar Zülfü Livaneli’nin dizelerine yansıdığı üzere  ‘dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey’ değil midir aslında bu arayış?

Güzellik bizim için aslında bir sevgi yolculuğudur bu noktada.

Bu sevgi yolculuğunda sizlerle gülümseten, meraklandıran, biraz haylaz, biraz cesur, biraz kışkırtıcı biraz dile getirilmekten çekinilen konularla bir arada olacağız. Hem de konusunda uzman içerik paydaşlarımızla.

‘dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey’ Zülfü Livaneli

gelincik çiçeği

Geleneksel Yayınla Dijital Bağlantı

Sadece dijital bir yayınla değil aynı zamanda basılı yayınımızla sizlere ulaşmayı hedefliyoruz. 10.000 baskı sayısıyla Türkiye’nin seçkin kuaför salonları, güzellik salonları ve kliniklerinde karşınıza çıkacak basılı gazetemizdeki yazılara, testlere, hediyeli ürünlere sunduğumuz QR kodlarla dijitalin sunduğu avantajla rahatça ulaşacaksınız.

Seçilmiş yazılarımızla ‘gülümseme en iyi kozmetiktir‘ sözünü gerçekleştirebilirsek ne mutlu bize.

Estetik, mekan, yaşam, insan… Ve biraz da alışılmışın dışında haylaz…

Dış güzelliğe değinen konulardan mekanlara; astrolojiden ruh güzelliğine; sanatın güzelliğinden hayatın içine uzanan estetik ve renkli bir bakış açısıyla mekanlardan insanlara uzanan güzellik ve sevgi yolculuğuna hoş geldiniz.

Erkan Güzel

eg onsoz 3

0

User Rating: 4.78( 4 votes)

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu