MakyajGüzellik

Dr. Barbara Sturm, The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul’da!

Lüks kozmetiğin dünyaca ünlü markası Dr. Barbara Sturm, The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul'da!

Şehrin en kapsamlı sağlık, bakım ve güzellik uygulamaları sunan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, kişiye özgü cilt bakım deneyimlerine yenilerini eklemeye hızla devam ediyor.

mandarin oriental bosphorus spa bahçesi

Son yılların en çok konuşulan lüks kozmetik markası Dr. Barbara Sturm, ciltte devrim yaratan benzersiz ürünlerini hazırladığı özel uygulama kabininde The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul misafirleri ile buluşturuyor.

dr barbara sturm ürünleri

Almanya’da doğan ve kısa sürede tüm dünyaca tanınan Dr. Barbara Sturm; yenilikçi, yüksek konsantrasyonlu aktif bileşenleri ile özel olarak hazırlanan ürünlerini The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul içerisinde yer alan özel kabinde güzellik tutkunlarıyla bir araya getiriyor.

dr barbara sturm ürün standı

Kişiye özel cilt bakımı uygulamaları ile benzersiz bir bakım deneyimi yaşatmaya hazırlanan Dr. Barbara Sturm, bu deneyimi merak eden herkesi Mandarin Hotel Bosphorus İstanbul’a bekliyor.

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştiriyor

Yıllara dayalı tecrübesi ve son teknoloji ile geliştirdiği cilt bakım ürünleri ile Hollywood dahil olmak üzere tüm dünyada en çok tercih edilen cilt bakım markası olarak tanınan Dr. Barbara Sturm, özel bir kabin içerisinde kişiye özel gerçekleşecek bu deneyimi Türkiye’de ilk olarak Mandarin Hotel Bosphorus İstanbul’da hayata geçiriyor.

dr barbara sturm ürünü
Dr. Barbara Sturm'un özel kabininde; ince çizgileri anında pürüzsüzleştiren, şişkinliği azaltan, elmacık kemiklerine ve cilde gerçek bir ışıltı kazandıran Signature SturmGlow bakımı, içeriğinde semizotu bulunan güçlü nemlendirici özelliği ile cildi arındıran ve temizleyen Instant Glow Facial bakımı ve formülüne antioksidan aşılanmış ve peptim etkilerini birleştirerek özel olarak tasarlanan Super Anti-aging serumu gibi özel bakım uygulamaları yapılıyor.
dr barbara sturm ürünü

Benzersiz Ürünler Özel Davetle Tanıtıldı

Dr. Barbara Sturm, cilt bakımı ürünlerini Türkiye’de ilk kez The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’da özel bir davet ile tanıttı. Aralarında Rüya Büyüktetik, Hande Can ve Ece Sükan gibi isimlerin yer aldığı davette misafirler, hazırlanan özel kabinde Dr. Barbara Sturm ürünlerini deneyimledi.

Sizler de cildinize Dr. Barbara Sturm uzmanlığı ile tasarlanan özen bakım ürünleri ile daha iyi bakmak ve bu ürünleri Türkiye’de ilk kez deneyimlemek için The Spa at Mandarin Oriental Bophorus İstanbul’u ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu