Moda

D’S Damat ile Yeni Sezon: Değer Sana!

“Kalıplarıyla, kumaşıyla, teknolojisiyle ve duruşuyla günün her anında kendinizi iyi hissettirecek bir gardırobunuz olsun diye sıkı çalışıyoruz çünkü sen buna değersin.” mottosuyla yola çıkan D’S Damat, 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla kışın getirdiği karamsarlık hissinden uzak toprak tonlarının verdiği sakinleştirici ve dengeleyici hissi, yepyeni bir terzilik anlayışıyla güncelliyor.

D'S Damat

Her ana uyum sağlayabilen, birbiri ile iç içe geçebilen koleksiyon parçaları; özgürleşmeden aldığı ilham ile sezona gerçekten de iddialı bir giriş yapıyor. Rahatlığı iliklerinize kadar hissedeceğiniz yumuşak dokulu kumaşlar, yünlü trikolar, katman katman giyim deneyimini gözler önüne seriyor.

Şehre dönüşün en havalı halini yansıtan blazer ceketler ve yünlü takım elbiseler, ofis tarzının ve iş hayatının parlayan yıldızları arasında olmayı hak ediyor.

D’S Damat: Bak, Gör ve Hisset!

D'S Damat

Özgürleşme ve yaşama katılmanın ilham noktası olduğu D’S Damat 2022-2023 Sonbahar / Kış koleksiyonunda insanların, gardırobunun anahtar parçası olacak yüksek kalitede kumaşlardan fonksiyonel parçalar ile kendine verdiği değerin ve iyi hissetmenin altı çiziliyor.

Bej, uçuk mermer grisi ve siyah gibi dengeleyici tonlar basic parçalarla kendini gösterirken; fındık kabuğu, kızıl sonbahar ve haki tonlarını koleksiyonun güncel parçalarında görülüyor.

Özellikle renk konusunda oldukça zengin, cesur ve güçlü görünen kaban formları, kruvaze ve mono kapama seçenekleri ile dış giyimin farkını gözler önüne seriyor.

Kruvaze yaka yünlü kumaşlardan takım elbiseler; iş dünyasında ve özel günlerde jilet gibi görünümü ile formal giyimin zamansızlığına vurgu yapıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu