Teknoloji

10.000 TL’ye Hangi Telefon Alınır? Hem Ucuz Hem Kaliteli Telefon Önerileri..

Akıllı telefon pazarı, ülkemizde döviz endeksli olması nedeniyle sürekli olarak fiyat artışı gösteriyor. Son kullanıcılar ise bütçelerine uygun cihazları araştırarak mantıklı harcamalar yapmak istiyor. Teknolojiden az da olsa anlayanlardansanız, akıllı telefon seçimi sizler için kolay olabilir. Ancak; teknolojiden anlamıyorsanız, telefon seçiminin sizler için karmaşa dolu bir durum haline gelmesi muhtemeldir. Peki; Hangi telefon kaç TL? 10.000 ₺ bandında telefon araştırması yapanlar hangi modellere yönelmelidir? Cihazlara ilişkin detaylı bilgiler, yazımızın devamında…

Sizlerde sosyal medya kullanımına önem veriyor, fotoğraf ve video çekilmeyi seviyorsanız iyi bir telefona ihtiyacınız var demektir. Telefon kullanımına önem veriyorsanız özellikle de iş amaçlı telefonunuzu elinizden düşürmüyorsanız tam da sizlere uygun bir yazıyla geldik. Uygun fiyatlı, iyi işlemcili ve özellikli bir telefon mu bakıyorsunuz? O halde sizlere hem fiyat hem de kalite bakımından iyi performans sağlayacak telefon önerilerimize kesinlikle göz atmalısınız.

10.000 TL’ye Akıllı Telefon Önerileri

1-iPhone SE (128 GB)

iPhone kalitesine güveniyorsanız, iPhone SE tam da size uygun olabilecek bir cihaz. Kaliteli kamerası, yüksek depolama alanı ve bazıları için küçük ekran, bu telefonun başlıca özelliklerinden yalnızca birkaçı. 8.049 TL liste fiyatı bulunan iPhone SE, uygun fiyata iPhone deneyimine erişmek isteyenler için çözüm oluyor.

2- Xiaomi 11T

Büyük ekranı, yüksek kapasiteli bataryası, 108 mp kamerası başta olmak üzere, yüksek depolama alanı ile de Xiaomi 11T etkili bir çözüm. 9.309 TL fiyatı ile 10.000 TL bandında tercih edilebilir bir model.

3-Poco F3

Büyük ekranı, 8 GB belleği ve 256 GB hafızasıyla dikkat çeken Poco F3, gücünü Snapdragon işlemci mimarisinden alıyor. 9.166 TL fiyatı ile tercih edilebilir bir model

4- Samsung Galaxy S21 FE

Akıllı telefon pazarının iki hakim isminden biri olan Samsung, S21 FE modeliyle uygun fiyatlı akıllı telefon almak isteyenlere çözüm oluyor. 8GB belleğe ve 256 GB hafızaya sahip olan bu cihazın, kamera ve ekran kalitesi de iyi bir cihazı bizlerle buluşturuyor. 9.900 TL liste fiyatı ile 10.000 TL bandının sınırında yer alan bu model, tercih edilebilir seçenekler arasında yer alıyor.

5-Honor 50

Hem uygun fiyatlı hem de özellikleri ve performansı iyi olan bir telefon mu istiyorsunuz? O halde Honor 50 ile tanışın. Honor 50 6.57 inç OLED FHD+ özellikleri barındıran ve 128 GB olan bir telefondur. Aynı zamanda ön kamerası 32 MP olan Honor 50’nin arka kamerası ise 108 MP’dir. Tüm bu iyi özelliklere sahip olan Honor 50’nin fiyatına inanamayacaksınız. Sadece 9300 TL. olan Honor 50 aldığınız andan itibaren uzun süreli kullanabileceğiniz bir telefon.

Açelya fotoğrafı

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu