MakyajAlışverişGüzellikManşet

Estee Lauder: Pure Color Rujlar

Tek bir dudak darbesiyle, dünyayı ele geçirin! Çarpıcı renkler, etkileyici tonlar ve en dayanıklı formülü ile yepyeni Estée Lauder Pure Color Rujlar ile tanışın.

Yeni Pure Color Ruj, doğal içerikli “Nem Kilidi Kompleksi” ve büyüleyici renkler içerir. Mat, krem ve parlak bitişlerde sunulan 40 renk seçeneği ile tek darbede tüm cilt tonlarına uyum sağlayacak renkler sunuyor.

Nem Kilidi Kompleksi, cilde bakım yapan doğal içeriklerden oluşuyor.

Kırmızı Ahududu Çekirdeği Yağı, Meadowfoam Çiçeği Yağı ve Kayısı Çekirdeği Yağından oluşan güçlü bir Yağ Üçlüsü, dudakları besler ve nemlendirir.

Denizden gelen Salicornia Herbacea, deniz bitkisi, dudakların nemi korur ve zamanla dolgunlaştırır ve rahatlatır.

Yüksek Performanslı Kullanım + Bakım

Uzun süreli formül, 10 saate kadar kalıcıdır.

Besleyici ve bakım formülü, nemin hapsolmasına yardımcı olur ve zamanla kuruluk yapmaz, ultra konforlu bir kullanım sunar.

estee lauder

Lüks & Arşivden İlham Alan Ambalaj

Pure Color Ruj, oval gözyaşı şeklindeki yüzünde imzalı Estée Lauder damgası bulunan, yeni tasarlanmış çizgili dudak parlatıcısı bölümüne sahiptir. Çizgili tasarım, 1960’lardan gelen orijinal Estée Lauder rujlarına bir övgüdür ve aslında Bayan Estée Lauder’ın Palm Beach evinin büyük sütunlarından esinlenilmiştir.

Estée Lauder Pure Color Kristal Ruj

Estée Lauder’ın imza kristal ruj serisi, en fazla arzu edilen renk olan Crystal Baby renginde, aynı sevilen dokuyla şimdi yeni lüks altın ambalajıyla sunuluyor.

Dudakları güçlendiren formül, pürüzsüz, kremsi bir görünüm ve anında kristal parlaklık sağlıyor. Pure Color Envy Kristal Ruj, dudaklara yüksek yoğunluklu pigment sağlıyor ve kristalin polimer lamini sayesinde dudaklardaki renk netliğini ve parlaklığını arttırıyor. En üst düzey rahatlık için, formül Shea Butter ile zenginleştirilerek dudaklara anında ve uzun süreli nemlendirici bir krem dokusu sağlıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu