MakyajGüzellik

Gucci Sonbahar 2022 Flora Makyaj Koleksiyonu

Gucci, sonbahar 2022 Flora makyaj koleksiyonu, yeni ürünler ve temalı parfüm ile bitkiler dünyasına bir övgü niteliğinde!

Gucci, sonbahar 2022 Flora makyaj koleksiyonu, yeni ürünler ve temalı parfüm ile bitkiler dünyasına bir övgü niteliğinde!

Gucci sonbahar 2022 makyaj koleksiyonunu, romantik, feminen renkler ve eterik, şehvetli kokularla, ışıltılı çiçek dünyasını temsil ediyor.

GUCCI SONBAHAR 2022 FLORA MAKYAJI

Eşsiz ve tuhaf tarzına her zaman sadık olan Alessandro Michele, yeni Gucci Sonbahar 2022 makyaj koleksiyonu ile masadaki kartları karıştırdı! Işıltılı Flora, romantik bir ruh hali ile karakterize edilen rüya gibi ve belirgin çiçekli renklerle kadınsı…, Kesinlikle genel akım karşıtı, mevsimlik sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyonun kahramanı, yeni Flora Gorgeous Jasmine parfümünün şişesinde ve uyumlu palet ve ruj paketlerinde rafine bir dekorasyon olarak bulduğumuz ünlü Gucci Flora motifi. Doğanın ve çiçeklerin harika dünyası, koleksiyonun ana teması olarak yaseminin şehvetli notalarını seçen İtalyan maison’a bir kez daha ilham verdi. Pembe, turkuaz ve altın gibi zarif kesim renklerle birlikte. Flora koleksiyonundan Gucci Sonbahar 2022 makyaj ürünlerini birlikte keşfedelim!

Gucci Sonbahar 2022 Makyajı
Gucci Sonbahar 2022 Makyajı

EAU DE PARFUM FLORA GORGEOUS JASMINE

Gucci Sonbahar 2022 makyaj koleksiyonunun tamamına ilham veren parfümle başlayalım. Flora Gorgeous Gardenia ve onun pembe şişesinden sonra, aynı derecede görkemli ve sarmalayan Flora Gorgeous Jasmine, keşfedilmeyi bekleyen yeni bir feminen eau de parfum! Turkuaz şişesinden yoğun çiçeksi bir koku yayılıyor. Üst notalar, yerini kokunun özüne bırakan canlı bir bergamot, karabiber ve İtalyan mandalina üçlüsüyle açılıyor. İki sıcak ve şehvetli yasemin çeşidi (grandiflorum ve Sambac), yumuşak manolya ve değerli Şam gülü ile harmanlanıyor ve benzoin reçinesi, paçuli ve Avustralya sandal ağacından oluşan bir bazla kapanıyor.

gucci makyaj sonbahar 2022 7

BEAUTÉ DES YEUX MUHTEŞEM FLORA GÖZ FARI 

Gucci Sonbahar 2022 göz makyajının kraliçesi, sofistike Gucci Beauté Des Yeux Gorgeous Flora paleti. En değerli zarif porselenlerden ilham alan yeniden doldurulabilir bir kutuda 12 çok yüzeyli göz farı içeriyor. Göz farlarını içeren plaka çıkarılabiliyor, böylece tüm paleti değiştirme ihtiyacı ortadan kalkıyor. Renk yelpazesi, gündüz makyajı için ideal olan pembe ve ten rengi tonları ile mor, turkuaz ve gümüş gibi daha ışıltılı renkler arasında gidip geliyor. Gucci Fall 2022 göz makyajı mevsimsel ve önceden belirlenmiş kurallara kesinlikle yüz vermiyor!

Gucci Sonbahar 2022 Makyajı
Gucci Sonbahar 2022 Makyajı

ROUGE DE BEAUTÉ BRILLANT FLORA RUJ 

Gucci Sonbahar 2022 dudak makyajının sembolü, Rouge de Beauté Brillant serisine yeni eklenen Brillant Flora ruj. Sınırlı sayıda üretilen bir ambalajla dikkat çeken ruj, parlak bitişi ve dolgun rengiyle de beğeni topluyor. Formül, dudak balsamından ilham aldığı için harika bir rahatlık vaat ediyor. Nemli, pürüzsüz ve dolgun dudaklar için siyah gül ve jojoba tohumu yağları, karite yağı ve hyaluronik asit gibi değerli bileşenlerle zenginleştirilmiş olan Gucci Sonbahar 2022 rujunun ilk kuralı rahatlık!

Gucci Sonbahar 2022 Makyajı

Sezonun rengi 208 They Met In Argentina, pembe ve mercan tonlarıyla süslenmiş ten rengi gül ağacı. Likit mat ruj serisinin diğer bir parçası!..

Gucci Sonbahar 2022 Makyajı
Gucci Sonbahar 2022 Makyajı

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu