Teknoloji

Hayat Kurtaran 5 WEB Site Önerisi! Bu Bilgi Çok İşinize Yarayacak!

İnternet dünyası bizlere her geçen gün daha çok yarar sağlarken hiç bilmediğimiz görmediğimiz ama hayatımızı kurtaracak 5 WEB sitesiyle tanışmaya ne dersiniz? Hayat kurtaran bu 5 WEB sitesi önerisi ile size zorlu görünen şeylerin üstesinden daha kolay şekilde gelebilir ve iş ya da okul hayatınızdaki işleri pratiğe dökebilirsiniz. Güzelliğin Peşinden ile bilgininde peşinden gitmeye hazırsan başlayalım.

Teknolojinin gelişmesiyle dünya dijitalleşmeye başladı. Kitapların ve defterlerin yerini alan bilgisayarlarımız tek tıkla her şeyi ulaşmamızı sağladı. Dijitalleşmenin oldukça gelişmesiyle birlikte insanlar kolaylık üzerine kolaylık aramaya başladı. Peki kolayı daha da kolay yapmaya, kendinize hem zaman hem de bilgi kazandırmaya ne dersiniz? İşte hayat kurtaran 5 WEB site önerisi…

1-Similarsites.com

İş yerinde, okulda ve bilgiye aç olduğumuz pek çok alanda arama motorları sayesinde tek tıkla işimizi çözmeye çalışırız. Öyle anlar gelir ki bazen bu teknoloji bile aradığımız şeyi bulmada yardımcı olamaz. İşte böyle anlar için müthiş bir site önerisiyle geldik. Aynı işlevi gören, birbiri ile aynı amacı güden siteleri bir arada görmek ve içinden işinize en çok yarayanı mı seçmek istiyorsunuz? O halde Similarsite.com tam da sizlere göre. Sık kullandığımız, hayat kurtaran, aynı işleve sahip ama farklı tüm siteleri bulmanızı sağlayacak Similarsite.com’u kullanabilir ve alternatif tüm sitelere buradan ulaşabilirsiniz.

2-What-Song.com

Bir film ya da dizinin bizlere kazandırdığı en güzel şey farklı hikayelerin yanı sıra farklı müziklerdir. İzlediğiniz ve tam da olayın duygusuna kapıldığınız o anda çalan müzikleri bulmak mı istiyorsunuz? O halde What-Song.com ile tanışın. Bu web site sayesinde izlediğiniz film ve dizilerde çalan müzikleri bulmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken What-Song.com web sitesine girerek müziği dinletmek.

3-Pushbullet.com

Hızlı olmanız gereken, pratik şeylere ihtiyacınız olan yoğun bir iş hayatınız varsa Pushbullet.com tam da sizlere göre. Sıkı çalışma alanınızda bilgisayar ve telefon bildirimleri arasında gidip gelmek sizleri yormuyor mu? Cevabınız evet ise Pushbullet.com hayat kurtaran cinsten. Telefon ve bilgisayar karmaşasını ortadan kaldırmanızı sağlayan, bu iki farklı teknolojik aletin bir olmasını sağlayan web sitesiyle bildirimlerinizi tek bir ana ekrandan takip edebileceksiniz.

4.Piskel.com

Animasyonları hepimiz severiz. Peki sizlere ücretsiz animasyon kullanabileceğiniz bir program olduğunu söylesek? Sosyal medya gönderileriniz, animasyon karakterlerinin kullanılacağı reklam filmleriniz vb. animasyona ihtiyaç duyduğunuz alanlarda sizlere ücretsiz hizmet sunan Piskel.com imdadınıza hızır gibi yetişiyor. Tek yapmanız gereken Piskel.com web sitesine girerek işinize yarayan uygun animasyonu seçmek.

5-Cloudconvert.com

Güzelliğin Peşinde olarak bizim en beğendiğimiz web siteler arasında yer alan Cloudconvert.com sizin de ‘’iyi ki’’ diyecekleriniz arasında yer alacak. Tüm ses, video, belge, arşiv, resim ve sunum biçimlerini destekleyen bu web siteyi herhangi bir yazılım gerektirmeden kullanabildiğinizi düşünsenize! İş ya da okul hayatınıza su gibi gelecek olan bu web sitesi ciddi anlamda hayat kurtarabilir. Ayrıca çevrimiçi kullanılabilme özelliği taşıyan bu web sitesini hemen inceleyebilirsiniz.

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu