Teknoloji

İnstagram’ın Yeni Özelliğini Görmeye Hazır mısın? İşte Takip Edilenler ve Favoriler Özelliği…

Sosyal medya platformları arasında milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve en çok sevilen İnstagram yeni özellikleriyle konuşulmaya devam ediyor. Güzelliğin Peşinde olarak sizleri dijital alandaki tüm gelişmelerden haberdar etmek istedik. Son zamanlarda yaptığı değişiklik ve güncellemelerle kullanıcılarının oldukça hoşuna giden İnstagram’ın yeni özelliğini görmeye hazır mısınız? İşte takip edilenler ve favoriler özelliği…

Güzelliğin Peşinde olarak aynı zamanda tüm gelişmelerinde peşindeyiz. Siz sevgili okurlarımızın dijital alandaki yeniliklerden ve güncellemelerden geri kalmasını istemeyiz. Her yaştan insanın kullandığı İnstagram son zamanlarda yaptığı güncellemeler ve özelliklerle konuşulmaya devam ediyor. Peki instagram’ın yeni özelliği ne? İşte detaylar…

İnstagram Takip Edilenler ve Favoriler Özelliği!

Son olarak konum özelliğiyle kullanıcılarını şaşırtan İnstagram popüler yerleri, restaurant ve cafeleri kullanıcılarıyla paylaşmaya başlamış, bu noktada işletmelere de destek vermişti. Son güncellemesiyle oldukça sevilen İnstagram bir özellik daha getirdi.

Ard arda yeni özellikler getiren İnstagram’ın özellikle de son özelliği takip edilenler ve favoriler kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Bu özellikleri biraz yakından incelemeye ne dersin? Takip edilenler ve favoriler ne işe yarıyor? İşte İnstagram’ın yeni özelliği…

Yediden yetmişe her yaştan insanın kullanıcısı olduğu İnstagram sevdiklerimizle en özel anlarımızı paylaşmamızı sağlarken şimdi bu boyutu aştı. Artık sadece paylaşımların yapıldığı bir yer olmayan İnstagram uzun zamandır ticari amaçla da kullanılıyor. Son iki özelliğiyle adından sık sık bahsettiren İnstagram kısa süre önce konum özelliğiyle adından söz ettirmişti. Konum özelliği sayesinde artık işletme puanları görebileceğimiz İnstagram’da leziz yemekleri nerede yiyebileceğimizi ve en güzel kahveyi nerede içebileceğimizi de görebileceğiz. Bu özellikleriyle oldukça sevilen İnstagram yeni özelliğiyle de çok beğenildi.

Favoriler ve takip edilenler özelliğiyle İnstagram’da artık kronolojik bir sıralama devri başladı. Bu sıralamaya göre artık ana sayfamızda neyi nasıl istiyorsak öyle göreceğiz. Takip edilenler kısmını seçerek sadece takip ettiğimiz kişilerin ya da sayfaların gönderilerini, paylaşımlarını görebileceğimiz İnsatgram’da favoriler kısmında ise en çok bakındığımız, beğendiğimiz ve hoşumuza giden paylaşımlar yer alacak. Böylece ana sayfamızdaki karışıklıktan da kolay bir şekilde kurtulmuş olacağız.

Paylaşımların Birbirine Girme Derdi Artık Bitti!

Favoriler ve takip ettiklerimiz özelliği öncesi pek çok kullanıcının şikayet ettiği asıl konu ana sayfadaki karışıklıktı. İnstagram’ın yeni getirdiği özellik sayesinde artık bu tür sorunlar olmayacak. Dilersek takip ettiklerimizin paylaşımlarını görebileceğimiz, dilersek de favorilerimizdeki paylaşımlara erişebileceğimiz İnstagram’da gelecek günlerde de yeni güncellemelerin olacağı konuşuluyor. Sağlık, güzellik, cinsellik ve dijital alanlardaki tüm yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız Güzelliğin Peşinde’n gelin.

Dilan Perin fotoğrafı

Dilan Perin

Akdeniz Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Kariyerini İstanbul’da Dijital Pazarlama ve E-ticaret alanında devam ettiriyor. Kuaförümden, Ventoso, Bonobella ve Güzelliğin Peşinde sayfalarının pazarlama çalışmalarını yönetiyor. Hobi olarak blog yazıları yazmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu