EstetikGüzellik

Kusursuz Bir Vücut İçin Estetik Cerrahi Check-up’ı

Yaş aldıkça oluşan kırışıklıklar, kaz ayakları, sarkan göz kapakları ve cansızlaşan saçlar…

Gün geçtikçe yaşadığınız her bir günün cildinizde ve bedeninizde iz bıraktığını görüyorsunuzdur. Var olan genetik yatkınlıklar ve aldığınız yaşlar, aynaya her baktığınızda sizlerin karşısına çıkıyor. Peki bu cilt yüzünüzde bir gülümseme mi yaratıyor, yoksa hafif bir hüzün mü?

Güzelliğinizin yansıması cildiniz, hayatınızı daha konforlu ve huzurlu hale getiren bedeniniz, mutluluğunuzun en büyük varlıkları. Sahip olduğunuz en önemli varlıklara iyi bakmak, sizi mutlu edecek yegâne değerlerden. Gelin, siz de estetik cerrahi check-up’ı yaptırın hem bedeninizi hem mutluluğunuzu tazeleyin!

Nedir Bu Estetik Cerrahi?

Aynada baktığınız o güzelliğe, bir de uzman gözüyle bakmaya hazır mısınız?

Estetik cerrahi uzmanlarının yaptığı check-up işlemleri, tüm bedeninizi adeta baştan aşağı inceleyerek, çok daha estetik, sağlıklı ve dinç bir beden için sizlere bir yol haritası sunuyor. Tüm bunlar nasıl oluyor derseniz,

 • Cilt tipinize,
 • Yaşam tarzınıza,
 • Alışkanlıklarınıza,
 • Genetik yatkınlıklarınıza
 • Beden yorgunluğunuza ve
 • Kullandığınız ürünlere

kadar detaylı bir inceleme yapılıyor. Sonucunda ise bedeninizin ihtiyacı olan estetik cerrahi işlemleri, size bir rapor halinde sunuluyor.

 ‘Artık benim de kendime zaman ayırma vaktim!’ diyorsanız, cildinize ve ruhunuza iyi gelecek bir check-up ile ilk adımı atın.

Estetik Check-Up ile Yenilenme Zamanı

Belki gündelik koşuşturmalardan belki de iş hayatınızdan dolayı kendinize vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Fakat bu bahaneleri bir kenara itmenin vakti geldi de geçiyor…

Saçınızdan tırnağınıza yenilenmenin, yepyeni bir ‘sen’ oluşturmanın vakti artık geldi.

Estetik check-up nedir, hangi işlemleri kapsıyor, benim istediklerim yapılıyor mu gibi soru işaretleriniz var ise telaşlanmayın. Şimdi bahsedeceğimiz tüm estetik cerrahi işlemleri, estetik check-up değerlendirmelerinde uygulanan işlemler.

 • Medikal Estetik İşlemleri

Bakmaya çekindiğiniz aynaları artık bakmaya doyamadığınız aynalar olarak güncellemeye hazırsanız başlıyoruz.
Estetik check-up’ı içerisinde en yoğun ve en önemli bölüm, yüz estetiği. Cildinizde olan kırışıklıklar, lekeler, derin çukurlar, kaz ayakları, düşük göz kapakları veya sivilceler…

İhtiyacınız her ne ise, PRP, gençlik aşısı, kaş kaldırma işlemi, altın iğne, dudak dolgusu ve burun estetiği gibi tüm işlemleri uzman plastik cerrahları ve dermatologlar eşliğinde yaptırabilirsiniz.  

 • Saç Ekimi ve Uygulamaları

Sürekli yenilenen boyama işlemleri, hayatın yoğun koşuşturmacası ve yüksek ısı ile yapılan şekillendirme işlemleri saçı yıpratmakla birlikte tüm canlılığını götürüyor.

Ama aslında savurduğumuz o saçlar taşıdığımız en güzel aksesuar değil mi?


Estetik check-up’ı saçlarınızı da ön plana koyuyor, sağlığını geri kazandırarak o canlı ve parlak görünüşünü güzelliğinize geri kazandıracak estetik cerrahi uygulamaları size sunuyor. Saç ekiminden mezoterapiye, saç lazerinden PRP’ye kadar saçlarınıza hacim ve güç kazandıracak işlemler için yol gösteriyor. 

 • Vücut Estetiği

İdeal bir fiziğe sahip olmak hangi kadının hayali değil ki?

İnce bir bel, sıkı bacaklar ve fit bir görünüm tabi ki hepimizin isteği. Estetik check-up ile hayalinizdeki bedeni sizlerle buluşturacak estetik cerrahi işlemlerini öğrenebilirsiniz. Liposuction işlemi ile yağlarınızı aldırabilir, karın-kol-bacak germe işlemleri ile sarkmalarınızı önleyebilirsiniz. 

 • Gülüş Estetiği

Yüzünüzdeki o gülüş kaybolmasın!

Yapılan bir espride kahkahalar atmak, en mutlu anlarınızda 32 diş gülümsemek istiyorsanız merak etmeyin, diş estetiği ve gülüş estetiği yardımınıza koşuyor. Estetik check-up diş sağlığınızı da inceliyor ve gerekli tüm estetik cerrahi işlemlerini belirliyor. İmplant, diş beyazlatma ve porselen dolgu gibi profesyonel işlemleri uzman doktor eşliğinde yaptırın, her anınızı gülümseyerek yaşayın!

 • Ayak Bakımı

Tüm günün yorgunluğunu en çok hisseden ayaklarımız bakımdan mahrum kalır mı hiç?

Günün her anı bedeninizin ağırlığını yük edinen ayaklarınız, yumuşak ve güzel olmayı en çok hak eden uzuvlarımnızdan biri. Ayak bakımı üzerinde çalışma gösteren podoloji alanı, estetik check-up ile sizleri de kontrol ediyor. Ayak nasırları, tırnak batıkları, ayak mantarı ve şekil bozuklukları gibi ayak deformitelerini belirleyerek, ayaklarınızın sağlığı için gerekli işlemleri sonuçlandırıyor. Siz de rahatça terlik giyebilmek ve ayaklarınıza baktığınızda mutlu olmak istiyorsanız estetik cerrahi işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Işıl ışıl bir cilt, gözleri üzerine çeken bir vücut ve muhteşem bir görünüm için estetik check-up’ı yaptırın, her davetin parlayan kadını siz olun!

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu