Saç Bakımı

2022 En Trend Küt Saç Modelleri! Bu Saçların Modası Hiç Geçmeyecek!

Ah şu saç meselesi! Biz kadınların saçı her şeyi. Yüzün şeklini en çok değiştiren saç tabii ki de en çok önemsediğimiz şey olacak! Son zamanların hatta geçmiş yıllardan bu yana modası hiç geçmeyen küt saçlar özellikle de son dönemlerde oldukça rehabet görüyor. Sizlerde saçınızı küt kestirmek istiyor ama hangi modeli yaptıracağınıza emin olamıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte modası hiç geçmeyecek küt saç modelleri…

1.Modern Diana Saç Modeli

Modern Diana 2021 sac modelleri

Hem zarif hem de oldukça cool duran Diana saç modeli son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Peki Diana saç modelini siz nasıl buldunuz?

2. Perde Perçem

perde percem modeli

Perde perçem modeli ile kesilen küt saçlar son zamanların en popüler saç modelleri arasında yer alıyor. Perçemin yaz sıcaklarında kullanımı biraz zor olsa da bizce çok güzel.

3. Mini perde perçem

Screenshot 37

Sürekli şekillendirme isteyen bir saç modeli olsa da mükemmel görünmüyor mu?

4. Kalın kaküller

Screenshot 38

Yine en güzel kahkül ve küt saç birleşiminden bahsedelim. Alnı açık kişiler için muhteşem bir seçim olabilecek kalın kahkül ve küt saç kesimi çok havalı.

5. Sert küt

Screenshot 39

Sert yüz hatlarıyla muhteşem bir uyum içinde olan sert küt kesinlikle her tarzla kullanılabilecek bir saç modeli.

6. Boho küt

Screenshot 40

Gelelim bu tatlı mı tatlı küt saç kesimine. Adı gibi tatlı olan boho küt kesim özellikle de yumuşak yüzlü kişilerde muhteşem duracak.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu