Saç Bakımı

2022 Yazının Trend Saç Kesimleri!

Yavaş yavaş güneşin, denizin ve kumun hayalini kurmaya başladık. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bu senenin yaz trendleri de belli oldu. Tartışmasız yüz şeklimizi ve görünüşümüzü oldukça yakından etkileyen saç kesimleri arasından bakalım siz en çok hangisini beğeneceksiniz…

Ekstra Uzun Saç

Screenshot 44

Kısa saç trendinin yavaş yavaş sona erdiğini söylesek? 2022 yazının trend saç modelleri arasında ekstra uzun saçlar yer alıyor. Belin altına inen ve ahenkle dans eden saçlar bu senenin modası olacak. Uzun süre önce sona eren uzun saç modasının tekrar gelmesi hakkında kısa saç severler ne düşünüyor?

70’lerin Hacimli Saçlar

Screenshot 46

Kahve, sarı ya da siyah renkli saçların iyi bir şekilde kullanabileceği ve tartışmasız her kadına çok yakışacak olan bir saç modeli ile geldik. Bu yazın en trendleri arasında yer alan ve sık sık göreceğimiz 70’lerin hacimli saçları o kadar güzel ki. Hem şık hem de spor şeklinde kullanabileceğiniz 70’lerin hacimli saçları ile kendinizi çok daha havalı hissedeceksiniz.

Mixie: Pixie ve Mullet Saç Kesim Birleşimi

Screenshot 45

Gelelim havalı mı havalı mixie saç modeline. Bu yazın en cesur saç modellerinden biri olarak adlandırabileceğimiz mixie saç kesimi ile bu yaz sık sık karşılaşacaksınız. Kullanması diğer saç modellerine kıyasla biraz daha zor olan mixie saç konusunda cesur kadınların tercihi olacak bu sene.

Jet Bob Saç Modeli

Screenshot 48

Daha asi, daha karizmatik ve daha ciddi bir görüntüye mi sahip olmak istiyorsunuz? O halde Jet Bob saç modeli tam da sizlere göre diyebiliriz. Sert kesim, çene hizasında biten ve çeneye net bitişli gelen saç uçları ile jet bob kısa saç severlerin bir numarası olacak.

Mikro Perçem

Screenshot 43

Tam da Pinterest saç modellerinden biri olan mikro perçemi bu yaz sık sık görebilirsiniz. Perçemin alında daha kısa şekilde bitmesiyle oluşan bu saç modeli özellikle de açık alnı olan kişilerin bir numarası haline gelecek.

Kelebek Saç Kesimi

Screenshot 42

Biraz da olsa 70’lerin hacimli saç modeline benzeyen kelebek saç kesim modeli yine eskilere götürecek bizi. Yüzün etrafından dışarıya doğru ve katlı şekilde oluşan bu kesim modeli çok cool gözüküyor.

Eforsuz Bob Saç Modeli

Screenshot 47

Özellikel de Selena Gomez’de bir zamanlar sık sık gördüğümüz eforsuz bob saç kesim modeli 2022 trendleri arasında yerini alacak. Uzun ve kısa katlar ile hacimli bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan eforsuz bob saç kesim modeli kıyafetlerde spor giyimi tercih edenler için oldukça ideal.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu