Moda

Maskulen Tarz Severlere Dikkat Çekici ve Cesur Önerilerimiz Var!

Girdiğiniz ortamda bakışların sizlere yöneldiği hem dikkat çekici hem de oldukça cesur olan maskulen tarz için birkaç önerimiz var. Sizlerde maskulen tarz aşığıysanız ve bu tarzı en iyi şekilde sergilemek istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Güzelliğin Peşinde olarak maskulen tarz rehberliğinizi üstlenmeye geldik. İşte hem cesur hem de dikkat çekici görünen maskulen tarzın detayları…

Salaş Giyimin Doruk Noktasına Çıkın!

Maskulen tarzın en belirgin özellikleri arasında yer alan salaş giyim hem rahatına düşken hem de dikkat çekici olmanın taraflarını en iyi şekilde sergileyen kadınların en sevdiği olay diyebiliriz. Vücudunuza oturan dar kesimli parçalar yerine daha geniş ve bol kıyafetler tercih etmeniz maskulen tarza biraz daha yakın olmanızı sağlayacaktır. Kalın tabanlı ayakkabılar, düşük bel geniş paça ya da kumaş pantolonlar, düşük omuz bol tişörtler de maskulen tarzın en belirgin parçaları arasında yer alır.

Kravatlar Erkekler İçin mi? Hiç Sanmam!

Maskulen tarz deyince kravatsız olmaz. Günümüzde kravatların sadece erkeklerin kullandığı aksesuarlar arasında olduğunu düşünüyorsanız büyük yanılıyorsunuz. Makulen tarzı dibine kadar yaşatmak istiyorsanız kravat ve yaka iğnelerini takımlarınızın üzerine gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı Maskulen Tarzın Vurucu Detayı!

Her kıyafette olduğu gibi maskulen tarzda da en vurucu ve tamamlayıcı parça ayakkabı. Bir kombini kombin yapan bizce her zaman ayakkabıdır. Doğru ayakkabı seçimi diğer tarzlarda olduğu gibi maskulen tarzda da oldukça önemlidir. Maskulen parçaların vazgeçilmez ayakkabısı kesinlikle kalın ayakkabıdır. İster spor olsun ister şık ayakkabı da kalın taban seçimi yapmayı ihmal etmeyin.

Abartı Makyajdan Kaçıyoruz!

Maskulen tarzda kıyafetleriniz konuşsun, makyajınız değil. Kıyafetin oldukça ön plana çıktığı maskulen tarzda abartılı makyajlar kıyafeti geri planda bırakabilir ya da her şeyin fazla kaçmasına ve aşırı görünmesine neden olabilir. Bu nedenle maskulen tarzı yakalamak istiyorsanız makyajınızı yokmuş gibi yapmayı, daha nude tonlar kullanmayı unutmayınız.

Saçlara Özgürlük!

Makulen tarzda havalı saçlar çok önemli. Havalı saçlar demişken kastettiğimiz havalı dalgalar değil. Düz saç tarzı tercih edebilir, düz fön çektirebilir ve en önemlisi saçlarınızı küt kestirebilirsiniz. Güzelliğin Peşinde olarak bizlere soracak olursanız maskulen tarza en çok yakışan saç şekli kısa ve havalı kesimler…

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu