Cilt Bakımı

Cilt Bakım Rutininde Olması Gereken Ürünler! İşte Güzellik Ürünlerinde Olmazsa Olmazlar…

Cilt bakımına hepimiz önem veriyoruz. Güzellik merkezlerine sürekli olarak para ve zaman yetiştirmek zor olunca haliyle bizlerde evde bakım yapanlardan oluyoruz. Evde cilt bakımı yaparken herkes cildinize göre ürünler tercih etmeye çalışıyor. Peki cilt bakımında olmazsa olmazlarımızı biliyor muyuz? Güzelliğin Peşinde olarak şimdi sizlere önereceğimiz ürünler ile cildinizdeki değişikliği kullandığınız anda fark edeceksiniz. İşte cilt bakım rutininizde olması gereken ürünler…

Maskeler, nemlendiriciler ve yaşlanma karşıtı bakım kremleri derken cilt bakım için ayırdığımız bir dolu raf var. Bunca ürün fazlalığına bir son vermeye hazır mısınız? İşte kullananlar tarafından en çok önerilen ve zamanla cilt konusunda adını ön plana çıkarmış, rutininizin olmazsa olmazı olacak ürünler…

En İyi Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile daha önce tanıştınız mı? Alternatif makyaj temizleme suları ile karşılaştırıldığında fiyat olarak ekonomik ve performans olarak oldukça iyi olan Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu suya dayanıklı makyajı bile derinlemesine temizliyor.

Hem Yüz Hem Vücut İçin Kullanabileceğiniz Köpüren Temizleyici

Dünya çapında tüm kullanıcılarını memnun eden, hem vücut hem de yüz için kullanılabilen köpüren temizleme ürünü CareVe ile tanışın! Cildi koruyan bariyerlere herhangi bir zarar vermeden cildinizi fazla yağdan arındıran ve pahalı temizleme jellerine kıyasla oldukça iyi bir performansı olan CeraVe cildinizi güzelce temizleyecektir.

C Vitamini: Yüz Bakım Yağı

Cildin en büyük ihtiyaçlarından birisi de C vitaminidir. Bu vitamini karşılamak için kullanıdığınız pek çok bakım yağını unutun. Şimdi sizlere önereceğimiz içerisinde çinko, bakır, demir, kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum bulunan Revla’nın yüz bakım yağı cildiniz için en iyisi olacak.

72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici

Cildimizin en büyük ihtiyacı tartışmasız nem. Nem ihtiyacını karşılamak ve cildimizi gün boyu nemli tutmak için şimdiye dek pek çok nemlendirici denedik değil mi? Makyajın üzerine nemlendirici süremediğimiz için kısa korumalı nemlendiricileri cildimize makyaj bazı olarak kullandığımız bile oldu. Artık nemlendirme konusunda duyduğunuz tüm bu endişelere gerek yok. Clinique Moisture Surge Intense Nemlendirici ile cildiniz 72 saat boyunca nemli kalacak.

Dudak Bakım Maskesi

Hem dolgun hem de bakımlı dudaklar mı? Zozu Hollywood dudak bakım maskesi ile dudaklarınızı hem dolgun hem de bakımlı göstermek mümkün. Protein açısından oldukça zengin olan bu dudak bakım maskesi dudaklarınızı hem renklendiriyor hem de nemlendiriyor.

Sivilce Giderici Bakım Kremi

Sivilceli bir cilde sahipseniz ve cildinizdeki sivilcelerle baş etme yolunda her ürünü denediğinizden eminseniz hemen buraya odaklanın. Şimdi önereceğimiz bakım kremi ile sivilce anlamındaki sorunlu cildinizdeki sivilceleri kısa sürede kurutarak yok edebilirsiniz. My Secret Sivilce Giderici Bakım Kremi ile sivilcelerinize hızlı bir şekilde veda edin.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu