Moda

Pronovias’ın Yeni Koleksiyonu: JOY

Pronovias’ın 2023 yeni koleksiyonu JOY, gelinlerin mutluluklarını yansıtan modern silütler ve kesimlerin, inovatif materyaller ile buluştuğu parıltılı modellerden oluşuyor.

Pronovias, gelinlik sektöründe dünya lideri olan Barselona merkezli Pronovias Group’un modern, sofistike ve son moda gelinlik markasıdır. Deloitte’un Top 100 Luxury Goods araştırmasında yer alan tek gelinlik firmasıdır. Gelinlik ve abiye kıyafetleri 105 ülkede 4.000’den fazla satış noktasında sunulmaktadır.

Pronovias gelinlikli kadın

“Bu koleksiyon içinde yaşadığımız tarihi anın bir esintisi olarak tasarlandı.”

Pronovias Group Kreatif/Sanat Direktörü Alessandra Rinaudo

Dünyanın lider bu lüks gelinlik markası; 2023 yılı yeni gelinlik koleksiyonu olan JOY’u aşkın, dostluğun ve güzelliğin coşkusunu yansıtan eşsiz tasarımlar ile sunuyor. Koleksiyon, günümüz trendlerinden ilham alan modern silüetler, inovatif kumaşlar ve seçkin detayları ile yaratılan cazibeyi ve feminenliği ön plana çıkarıyor.

gelinlikli kadın 2
"Moda, sanat ve deneyimin farklı aşamalarından her zaman ilham aldım. Ancak bu sefer koleksiyonun ilhamı, içinde yaşadığımız tarihi an tarafından belirlendi. Yeni moda koleksiyonları artık toplumdaki değişimi ve insanların ihtiyaçlarını yansıtmalı ve yorumlamalı." Pronovias Grubu Sanat Direktörü Alessandra Rinaudo

6 Farklı Stil Dokunuşu

Koleksiyonda, kare dekolteler ve modern drapelerin hüküm sürdüğü nefes kesen minimalist bir çizgiden; dantelli, parlak ve gece boyunca dans edebilmeniz için hafif ve konforlu bir yapıya sahip daha romantik kabarık gelinlik seçeneklerine kadar pek çok alternatif mevcut.

“Bu koleksiyonda benim için öncelik, gelinin özgürce
hareket etmesini sağlayan rahat bir gelinlikle özel gününün tadını çıkarabilmesi için detayların hareketle dolu olmasıydı. Sadece gelinin her zamankinden daha fazla parlamasını değil; rahatça dans edebilmesini ve gelinliğinin içinde o büyük günün sevincini hissetmesini istiyoruz.”

Alessandra Rinaudo
gelinlikli kadın 3

Çeşitlilik ve Sürdürülebilirliğe Vurgu

Pronovias geçen yıldan itibaren tüm koleksiyonlarında hayata geçirdiği #WeDoEco serisi ile de dikkatleri üzerine topluyor.

JOY koleksiyonunda, çevreyi korumak için sürdürülebilir materyallerden üretilmiş gelinlikler de yer alıyor. Koleksiyonlarda vurgulanan sürdürülebilirlik girişimini her yeni koleksiyonu ile büyütmeyi hedefliyor.

Aynı zamanda tüm gelinlikler, her bedendeki kadının giyebilmesi adına 32’den 64’e kadar tüm beden aralıklarında hazırlanıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu