GüzellikMakyajŞehirdeYeni Yıl 2023

Sephora ile Hayallerinin Gücüne İnan

Güzellik dünyasındaki küratör rolüyle dikkatleri çeken Sephora, yeni yılın gelişini çok özel bir davet ile Esma Sultan Yalısı’nda kutladı.

Sephora ‘nın 2023 yılına özel hazırladığı makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve parfüm kategorisindeki inovatif yepyeni koleksiyonları iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yer aldığı davetliler tarafından ilgiyle karşılandı.  

Renkli bir kutlama

Güzellik tutkunlarının vazgeçilmez adresi Sephora, ‘Hayallerinin Gücüne İnan’ mottosuyla yeni yılı Esma Sultan Yalısı’nın muhteşem ambiyansında yeni yıla özel düzenlenen davetle karşıladı. Sephora Collection ve Sephora çatısı altındaki dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonları da etkinlikte tanıtıldı. 

1670359051 Sephora Turkiye CMO Ayca Kaya
Ayça Kaya

Ünlüler Sephora davetinde

Etkinliğin ev sahipliğini ise markanın Türkiye CMO’su Ayça Kaya üstlenirken davete; iş, cemiyet ve sanat hayatından Leyla Alaton, Buket Taşdelen, İrem Helvacıoğlu, Tülin Şahin, Arzu Savgı, Işıl Reçber, Begüm Karamahmutoğlu, Daphne Behar, Hayal Köseoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Ebru Şallı, Hande Gülşen Yontuç, Fulya Nayman, Ece Nayman, Dila Tarkan Doğruer, Eda Özerkan, Mihre Mutlu, Ela Yörüklü, Jülide Ateş, Kayra Zabcı, Ceylan Çapa, Derin Talu, Cansu Akın, Merve Oflaz ve  Şafak Özbir gibi isimler katıldı.

Ünlü simalar hem kurulan dilek ağacına yeni yıl dileklerini küçük not kağıtlarına yazarak astılar hem de etkinliğe özel yerleştirilen dev kar küresi içerisinde keyifli anlar yaşadılar.  

Davetliler markanın yeni yıl koleksiyonlarını yakından incelerken, ortaya renkli kareler çıktı. Uzmanlar tarafından saç, makyaj ve bakım trendleri konusunda bilgilendirilen davetliler, kişiye özel uygulamalarla da keyifli vakit geçirdi.

Yeni yıl ruhu mekana kusursuz bir şekilde yansırken, birbirinden farklı markalarına ait deneyim alanlarıyla da davetlilere yeniliklerle dolu bir gün yaşatıldı.

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu