Güzellik

Tırnak Tasarımı İçin İlham Alabileceğiniz Favori Kaynaklar

Herkes bir sonraki en iyi trendi arıyor ve tırnak sanatı ve tasarımı söz konusu olduğunda da durum farklı değil. Tırnak teknisyenleri ve sanatçılar yıllar içinde inanılmaz derecede daha yetenekli ve yaratıcı hale geldi.

Tırnak ürünlerinin ve renklerinin çeşitliliği sonsuz olasılıkların kapısını açmıştır. Muhtemelen mükemmel tasarımınız oradadır. Sadece bulmanız gerekiyor!

İşte bir sonraki tırnak tasarımınız için ilham bulmak için Güzelliğin Peşinde’nin 9 kaynağı..

1. Pinterest

İlk önce en belirgin ve popüler öğeyi ele alabiliriz. Bu modaya uygun sosyal medya web sitesini mutlaka duymuşsunuzdur. Pinterest tamamen görseller tarafından yönlendirildiği için, trend olan moda ve kültür için gidilecek bir yer haline geldi.

Pinterest’te hızlı bir “tırnak tasarımları” araması, binlerce orijinal, benzersiz tırnak fikrini ortaya çıkarır. Renk tonuna, farklı tarzlara ve hatta hayvanlı tırnaklara göre arama yapabilirsiniz!

Tek tek panoları takip edebilir veya dünyanın her yerinden sayısız sevimli tırnak tasarımını tarayabilirsiniz. Sonuç olarak: İnternette daha erişilebilir tırnak tasarımlarına sahip başka hiçbir yer yok.

2. Kiara Sky Profesyonel Çiviler

Kiara Sky, dünya çapında tırnak ürünleri satan Kaliforniya merkezli bir şirkettir. Oje ve daldırma tozundan PediPack’lere kadar; Kiara Sky, kendi tırnak salonunuza sahip olabilmeniz için kitinizi oluşturmanıza olanak tanır.

Kiara Sky, ürünlerine ek olarak Instagram sayfalarında göz alıcı tırnak sanatlarını sergiliyor. 2.000’den fazla gönderi ve 914.000 takipçi ile dünyanın en hızlı büyüyen tırnak markalarından biri haline geldiler.

3. Kozmopolit Dergi

Bu uluslararası moda ve eğlence dergisi, sürekli olarak yeni tırnak tasarımı fikirleri listeleri yayınlıyor. Bazı yeni yayın örnekleri şunları içerir:

Instagram’ın En Şık Sarı Tırnak Tasarımlarından 23’ü           

Instagram’daki En Güzel Ombre Tırnak Tasarımlarından 19’u

Geleceğinizden Daha Parlak 19 Neon Tırnak Tasarımı

Evlenmeden Önce Dikkate Alınması Gereken 29 Düğün Tırnak Tasarımı

Cosmopolitan’ın tüm tırnak tasarımı makalelerini web sitesinin filtrelenmiş görünümünde görüntüleyebilirsiniz. Tırnaklarla ilgili birkaç tuhaf konu bulacaksınız fakat Cosmopolitan, tırnak sanatı için ilhamlarla dolu bir kaynaktır.

4. Tırnak Kariyer Eğitimi

YouTube kanalında 2.000.000’den fazla abonesi olan Suzie, 30 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir tırnak teknisyenidir. Kanalı, tırnak tasarımı ve tırnak sanatına ilgi duyan herkes için harika bilgilerle dolu.

Adında ‘eğitim’ varken, harika ipuçları ve hatta daha iyi tasarım fikirleri ile çekip gideceksiniz. 7.000.000’den fazla abonesi olan bir YouTube kanalı olan Simply Nailogical’i aday göstermeyi düşündük. Ancak bu kanal daha çok eğlence amaçlıyken, Nail Career Education tamamen ilham ve eğitim amaçlıdır.

5. #nailsofinstagram

Bu hashtag’in Instagram’da basit bir araması şu anda 16.373.323 gönderiyi gösteriyor. Milyonlarca yaratıcı tırnak tasarımı göreceksiniz. Kiara Sky gibi profesyonel salonlardan annelere ve üniversite öğrencilerine kadar dünyanın her yerinden ve her kesimden tırnak tasarımlarını görebileceksiniz.

6. Tırnak stili

Nailstyle, “profesyonel stilistlere ve güzellik takıntılı kişilere kendilerini evlerinde hissedecekleri bir yer sağlayan” çevrimiçi bir yayındır. Web sitelerinde makaleler, stil bulucular ve yarışmalar bulunur. Ancak, tırnak sanatı fikirleri için ilhamınızın çoğunu Nailstyle’ın Instagram sayfasında bulacaksınız.

Yaklaşık 50.000 takipçi ve günlük gönderi ile çeşitli çarpıcı tırnak tasarımlarına erişebileceksiniz.

7. İyi Temizlik

1885’te başlayan bir kadın yaşam tarzı dergisi olan Good Housekeeping, tamamı tırnak tasarımına odaklanan farklı makaleler, gönderiler ve listelerden oluşan harika bir galeriye sahiptir. Güzelliğin Peşinde ile vurguladığımıza çok benzer bir kurulum, nereye gideceğinize karar vermenize yardımcı olması için her makalenin başlıklarını kullanabilirsiniz.

8. Tırnak Güneşli

Nail Sunny’de bulacağınızdan daha yaratıcı veya tartışmalı tırnak tasarımları bulamazsınız. Bu Rus manikür salonu, bazı kışkırtıcı ve uygunsuz tasarımlarıyla manşetlere taşındı.

İlhamınızın çoğunu, salonun 2.200.000’den fazla takipçisi olan Instagram sayfasında bulacaksınız. Rus lüks salonu yakın zamanda Los Angeles’ta bir yer açtı.

Sorumluluk Reddi: Nail Sunny, bu yılın başlarında birçok kişinin uygunsuz olduğuna inandığı ve sınırı aştığı bir tırnak tasarımını yayınladığı için çok sayıda eleştiri ve tepkiyle karşılaştı.

9. Essie

Essie; salon profesyonelleri, ünlüler, güzellik bağımlıları ve aradaki herkes için popüler bir tırnak markasıdır. Eşsiz renk koleksiyonları ve ödüllü tırnak bakım ürünleri sunan Essie, 1981’den beri tırnak tasarımını dönüştürüyor.

Neyse ki Essie’nin web sitesinde tırnak sanatına ayrılmış bir bölümü var. Size sadece fikir vermekle kalmıyorlar, Essie size bunu nasıl yapacağınıza dair adım adım bir döküm de veriyor.

Essie’nin tırnak sanatının bir başka harika özelliği de, benzersiz tasarımları sergilemek için genellikle ünlülerle ortak olmalarıdır. Lizzo, Jonathan Van Ness ve Anna Kendrick gibi ünlüler, Essie’nin tırnak sanatlarını sergilemesine izin verdi.

Özet

Nude tırnak tasarımları veya holografik tırnak fikirleri arıyorsanız, bu kaynakların tümü size ilham verebilir. Essie ve Nail Career Education, özellikle kendin yap tırnak tasarımı isteyen herkes için harikadır. Her ikisi de, her bir tasarımın nasıl elde edileceğine dair adım adım açıklamaların yanı sıra görseller sunar.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu