Moda

2022 Yaz Aylarının En Öne Çıkan Renkleriyle Muhteşem Cıvıl Cıvıl Kombinlere Hazır mısın?

Yaz ayları yaklaştıkça kafalarda en çok oluşan soru işaretlerinden birisi de modayla ilgili oluyor. Bu yazın en trend renkleri herkes tarafından merak ediliyor. Sizlerde cıvıl cıvıl, rengarenk yaz günlerine uyum sağlamak ister misiniz? İşte 2022 yazının en trend renkleri…

Yaz alışverişine çıkacak kişilerin aklındaki en büyük sorulardan birisi de alışverişinde en çok hangi renklerin bulunması gerektiği oluyor. Hazır yataklarımızın altından alıp rafa koyacağımız yazlıklarımıza karar verirken bu yılın yaz trendlerini öğrenmeye hazır mısın? Cevabın evet ise hemen başlayalım.

Sakız Rengi

Screenshot 10

2022’nin tartışmasız en etkileyici yaz renklerinden birisi de sakız rengi olacak. Hem flörtöz hem de pozitif duyguları içerisinde barındıran sakız rengi özellikle de maskülen tarzda karşımıza sık sık çıkacak gibi görünüyor. Farklı ton ve desenlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz sakız rengine dolaplarınızda bu yaz kesinlikle yer vermelisiniz.

Sudan Kahvesi

Screenshot 11

Toprak ve kum renklerine oldukça yakın olan sudan kahvesi bu yaz sık sık göreceğimiz renkler arasında yerini almaya hazırlanıyor. İlkbahar ve yaz için alışveriş yapacak kişilerin tercih etmesi gereken renkler arasında bulunuyor. Pek çok renkle kolaylıkla kombinlenebilme özelliği ise sudan kahvesi renginin daha da tercih edilmesini sağlıyor.

Patlamış Mısır

Screenshot 12

Bu yazın trend renkleri daha önce adını duymaya alışık olmadığımız bir tabloyla karşımızda. Sudan kahvesi ve sakız renginden sonra 2022’nin en trend renkleri arasında patlamış mısır rengi bulunuyor. Sade ve oldukça neşeli bir tavra sahip olan patlamış mısır sarısı parlak renklerle kombinlendiğinde ortaya görsel bir şölen çıkmasını sağlıyor.

Orkide Çiçeği

Screenshot 13

Lila tonunun daha açığı olan orkide çiçeği rengi bu yaz en sık göreceğimiz bir diğer renk olacak diyebiliriz. Hem saten hem de mat kumaşlarda bol bol göreceğimiz orkide çiçeği rengi özellikle de mini elbiselerin vazgeçilmezi olacak. Yaz, kum ve güneş derken sizlerde ortama pozitif enerji yaymak istiyorsanız orkide çiçeği rengini tercih edebilirsiniz.

Süper Sonik

Screenshot 14

Gelelim modası asla geçmeyen bir diğer rengimize. En iyi kombinlerin parçası haline gelmiş olan süper sonik oldukça yaratıcı ve çarpıcı bir etki yaratıyor. Mavinin en iyi tonu olan süper sonik dolaplarımızda bu yaz yerini alacak gibi duruyor.

Çağlayan

Screenshot 15

Zümrüt tonu ve badem yeşilinin mükemmel karışımı çağlayan gördüğümüz an tutulacağımız bir renk olacak bu yaz. Yapılan defilelerde de mankenlerin üstünde ve kombinlerde en sık gördüğümüz çağlayan rengini alışverişlerimizde kesinlikle değerlendirmeliyiz.

Kahve Kuvarsı

Screenshot 16

Gelelim bu yazın asil rengine. Daha çok akşam ya da geceleri tercih edeceğiniz bir renk olacak. Kahvenin en güzel tonlarından biri olan kahve kuvarsı daha açık tonlarıyla harmanlığında mükemmel bir görüntüyü de ardından getiriyor.

Mercan Gülü

Screenshot 17

Çiçeksi tonlar mı? Tartışmasız yaz aylarında en çok aradığımız şey uçuş uçuş, özgür hissettiren renklerdir. Bu senenin en trend renklerinden birisi olan Mercan gülü rengi sizlere kanatlarınız varmış gibi hissettirecek.

Açelya fotoğrafı

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu