Moda

Trend Alarmı! İpli Kıyafetler Bu Yaza Damgasını Vuracak!

İpli kıyafetler denildiği zaman akıllara ilk olarak bikiniler geliyor. Ancak modanın iyiden iyiye yön değiştirmesiyle birlikte ipler, yavaş yavaş tüm kıyafetlerimizi de ele geçirmeye başladı! Aslına bakıldığında 2000’li yılların trendi olan ipli kıyafet akımı, 2022 yılında yeniden revaçta olacak! Çok daha seksi ve dikkat çekici görünmek isteyen hemen her kadın birbirinden güzel ipli kıyafetler ile yeni sezona damgasını vurabilecekler! İşte ipli kıyafet modasına ilişkin en önemli detaylar…

Yaz Aylarının Favorisi

2022 yılının yaz aylarında geçtiğimiz birçok sezonda da olduğu gibi ipli bikiniler damgasını vuracak. Peki neden ipli bikini satın almalısınız? Çünkü ince iplere sahip olan bikiniler, güneşten kaynaklanan izi olabildiğince azaltmaktadır. Elbette ki son yıllarda ipler biraz olsun abartılmış ve belki de amacının dışına çıkmış olabilir. Fakat görünüm olarak sizce de çok şık durmuyor mu?

Hayatın Her Alanında

Daha öncede bahsetmiş olduğumuz gibi 2000’li yıllarda ipli kıyafetler çok modaydı. Şimdilerde ise ipli kıyafet modasının tam manasıyla geri döndüğünü söylemek mümkün olacaktır. Çünkü hemen herkeste hayatın her alanında ipli üstler, etekler ve pantolonları sıkça göreceğiz. Yani 2000’li yılların trendi ipli kıyafet modası son sürat geri döndü!

Ünlüler de Kayıtsız Kalamıyor

İpli kıyafet akımına dahil olan çok sayıda çok ünlü isim bulunuyor. Hatta geçtiğimiz günlerde tüm dünyanın hayranlıkla izlediği ve sevdiği biri isim olan Megan Fox’da yeni Barbie imajını bilindiği gibi ipli şık bir elbise ile tamamlayarak, hayranlarından ve moda duayenlerinden tam puanı kapmıştı.

İpli Elbiseler Çok Popüler

Hem ünlüler arasında hem de modanın hemen her alanında ipli elbiselerin çok büyük bir popülerlik elde ettiği açık bir şekilde görülmektedir. Öyle ki sevilen sanatçı Hailey Bieber’de ipli elbise akımına kendisini çoktan kaptırmış durumda. Kimi zaman saten elbiseler kimi zaman penye elbiseler ve kimi zaman da pamuklu kumaşlar kullanılarak üretilmiş olan ipli elbiseler eminiz ki 2022 yılının yaz sezonuna damgasını vuracak!

İpli Mayo Akımı

İpli mayo denildiğinde akıllara gelen ilk isim şüphesiz ki birbirinden güzel ve trend mayolarıyla hafızalara kazınmayı başaran Emily Ratajkowski olacaktır. Kendisi sosyal medya hesabından vermiş olduğu birçok fotoğrafında sezonun trendi ipli mayoları tercih etmiştir. Tabi ki kendisine oldukça yakışan ipli mayolar, genç kızların da alışveriş listesine yerini almakta gecikmeyecektir. Eminiz ki sizlere çok yakışacak!

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu