İyi YaşamCinsellik

Sekste Farklı Haz Almak İsteyenlere Müjde! Bilim İnsanları Yeni Zevk Bölgeleri Keşfetti!

Partnerinizle sıcacık bir zaman dilimi geçirmek istiyorsunuz ancak rutin şeylerden de çok mu sıkıldınız? Oysa ki sekste haz alınabilecek bölgeler yalnızca G noktası ile sınırlı değildir. G noktasının dışında kalan ve uyarıldığı anda her iki tarafında gerçek anlamda zevk alabilecekleri birbirinden farklı bölgeler de bulunuyor. Sekste farklı haz peşinde koşanlara o halde beklemeden müjdeyi vermek isteriz. Bilim insanları sizler için yeni zevk bölgeleri keşfetmiş bulunuyor. Eminiz ki sizler de bu alanları keşfettiğinizde cinsel hayatınız çok daha zevkli ve renkli bir hal alacak! İşte merak edenler için yeni keşfedilen 6 zevk bölgesi!

Klitoris

Klitoris bilindiği gibi vajinanın en ön kısmında yer almaktadır. Kadınlarda en yoğun olarak cinsel uyarıların hissedildiği bu alan son derece de hassastır. Klitorise yalnızca dokunmak ve elle uyarmak dahi partnerinizin ve sizin yoğun derecede haz duymanızı sağlayacaktır.

Perine Bölgesi

Perine bölgesi olarak nitelendirilen alan vajinadan arka kısmı doğru giden bölgedir. Burada çok yoğun oradan sinir uçları bulunmaktadır. Bu nedenle cinsellik esnasında perine bölgesini uyarmak, hazzı da ciddi oranda artıracaktır.

A Noktası

A noktası; rahim boynunun üstünde bulunan ve de seks hayatına ciddi anlamda renk katacak olan çok özel bir bölgedir. Vajinanın en dip kısmında bulur ve çok hassas bir dokusu vardır. Bu nedenle A noktasını doğrudan uyarmak, partnerinizin orgazm olması için yeterli olacaktır.

P Noktası

Cinsellikte en çok hazzı veren bir diğer nokta ise P noktası olacaktır. P noktasını diğer alanlardan ayıran en önemli özelliği ise uyarılmasının oldukça kolay ve hazzının da çok fazla olmasıdır. P noktası vajina girişinin sonu ve anüsün başlangıcı arasında kalan bölgedir. Hem erkekler hem de kadınlar için erojen ve tam manasıyla yüksek oranda uyarıcı bir alandır.

U Noktası

U noktasının yerine tam olarak bulabilmek için vajina girişinin hemen üst kısmına bakmak yeterli olacaktır. Söz konusu noktayı en iyi şekilde uyararak orgazm yaratmak içinse U noktası bölgesinin etrafında parmağınızla küçük daireler çizmeniz yeterlidir.

Kalça

Kalçalar da tahmin ettiğiniz üzere sizlere en iyi orgazmı yaşatacak olan alanlardan biridir. Neden mi? Çünkü kalça dokusunda sinir uçları yer alır. Buradaki sinir uçları sayesinde haz almak da son derece basittir. Partnerinizi kalçalarından uyarmak istiyorsanız yumuşak veya sert dokunuşlar yapmanız yeterli olacaktır.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu