Teknoloji

Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Twitter’ın Yeni Özelliği Ne?

Milyonlarca kişinin kullandığı sosyal medya platformu Twitter’da yeni bir dönem başlıyor. Ülke gündemindeki her şeyden daha hızlı bir şekilde haberdar olmamızı sağlayan ve milyonlarca kişinin kullanıcısı olduğu Twitter yeni güncellemesiyle herkesi merakta bıraktı.

Teknolojinin gelişmesiyle dünyamız artık dijitalleşmiş durumda. Pek çok şeyin sosyal medya platformları üzerinden yönetilmeye başlandığı günümüzde Twitter’ın yeni güncellemesi gündem oldu. Son olarak İnstagram gibi hikaye özelliği güncellemesi ile kullanıcılarına hikaye paylaşma ve canlı yayın yapma özelliği sunan Twitter’da şimdi düşünceleri ses dökme devri başlıyor. İşte Twitter’ın yeni özelliği…

Twitter Podcast Özelliği Nedir?

Uzun yıllar önce kurulan Twitter’da günümüzde milyonlarca kullanıcının bulunması ve herkesin düşüncelerini, günlük hayatta yaşadığı pek çok şeyi birkaç cümle ile dile getirdiği Twitter siyasi, sosyal, magazin hatta ticari amaçla bile kullanılıyor. Twitter’a gelen yeni özellikle birlikte kullanıcılar düşüncelerini sesli bir şekilde diğer kullanıcıların beğenisine sunabilecek.

Müzik dinleme uygulaması olan Spotify’de daha önce bulunan Podcast özelliği şimdi de Twitter kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Henüz sadece duyurlan Podcast özelliği üzerinde Twitter çalışmalar yaptığını duyurdu. Sizlerde bir Twitter kullanıcısı olarak artık kendi podcastlerinizi yayınlayabileceksiniz. Henüz test aşamasında olan Podcast özelliğinin yakın bir zamanda kullanıcı ile buluşması bekleniyor.

Dilan Perin fotoğrafı

Dilan Perin

Akdeniz Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Kariyerini İstanbul’da Dijital Pazarlama ve E-ticaret alanında devam ettiriyor. Kuaförümden, Ventoso, Bonobella ve Güzelliğin Peşinde sayfalarının pazarlama çalışmalarını yönetiyor. Hobi olarak blog yazıları yazmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu