Beslenme

Vücut Hatlarını Belirginleştirmek İçin Mükemmel 5 Yöntem!

Her kadın vücudunun daha kıvrımlı görünmesini ister. Öyle ki mükemmel vücut hatlarına sahip olmak için belli bir kilo aralığında olmanıza gerek yok! Basit birkaç yöntemle vücut hatlarınızı belirgilentirmeniz mümkün! Merak edenler için vücut hatlarını belirginleştirecek 5 önemli tavsiye…

Doğru Sütyen Seçimi

Estetik bir görünüm için en doğru nokta göğüsleriniz için ideal olan sütyen seçimini yapabilmek olacaktır. Göğüs kısmını daha fazla öne çıkarmak isteyen kadınların destekli ve dolgulu sütyenleri tercih etmesi gerekirken, göğüsleri daha iri ve yeterince dikkat çekici olan kadınların yalnızca toparlayıcı sütyenleri seçmesi yeterli olacaktır.

Omuz Dekoltesi

Doğru ve dozunda omuz dekoltesi, zarafetin en önemli adımı olarak biliniyor. Ayrıca kum saati tipi vücut görünümü için de en ideal yöntem! Özellikle de geniş omuzlu kadınların dikkati bu bölgeye çekebilmeleri için omuz dekolteli parçaları tercih etmeleri gerekir. Böylece bel bölgesi de çok daha ince ve harika görünecektir.

Peplum Detayı

Peplum bilindiği gibi kıyafetlerin bel hizasında bulunan fırfır görünümlü detaylardır. Öyle ki peplum yöntemi kullanılarak tasarlanan kıyafetler hem çok zarif hem de çok dikkat çekici durmaktadır. Bel bölgesini daha ince göstermek isteyen kadınların kombin yaparken ve daima gardıroplarında mutlaka peplum detaylı elbise ya da bluzlara yer vermesi önerilmektedir.

Sargı Elbiseler…

Bel kısmını ince ancak kalça kısmını geniş göstermek isteyenler için en ideal seçenek ise şüphesiz ki sargı elbise modelleri olacaktır. Sargı elbise modelleri hangi renk ya da desen kullanılarak üretilmiş olursa olsun zamansız bir şıklık yaratıyor. Aynı zamanda da vücut hatlarını gerçek anlamda kusursuz gösteriyor. Sargı elbise modellerini önden ya da arkadan başlamak da hiç fark etmez! Hangi şekilde kullanırsanız kullanın beliniz çok daha ince ve kalçalarınız da ideal büyüklükte görünecektir.

Şekillendirici Korseler

Normalden bir nebze daha kilosu olan kadınların daha düzgün ve mükemmel vücut hattı görünüme sahip olması için şekillendirici korselerin mucizevi etkilerinden faydalanması önerilmektedir. Vücut için en ideal olan ürünü satın aldığınızda hem karın hem bel hem de basen bölgeniz toparlanacak ve günlük yaşamınızda giymek istediğiniz hemen her parçanın içerisinde hem kendinizi rahat hissedecek hem de mükemmel görüneceksiniz. Aynı zamanda da duruşunuzu da şekillendirmeniz mümkün olacak!

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu