Cinsellik

Partnerinize Dokunmanın Hissettirdiği 6 Mükemmel Duygu

Sevdiğiniz birine dokunmak, ona temas etmek aslına bakıldığında duygularınızın fiziksel ifadesi demektir. Yani partnerinize dokunduğunuzda bir anda kendinizi o mükemmel ve sıcacık duyguların içerisinde bulunursunuz. Merak edenler için partnerinize dokunmanın hissettirdiği o 6 mükemmel duyguyu sizlerle paylaşıyoruz.

Güven Duygusu Hissedersiniz

Sizin için çok önemli olan ve çok sevdiğiniz biri size inanılmaz duygular hissettirecektir. Bunlardan en önemlisi de güvendir. Öyle ki partneriniz size daha ilk dokunduğu andan itibaren ona gerçekten değer veriyorsanız güven duygusunu da hissedeceksiniz.

Şehvet Duygusunun Doruklarına Çıkarsınız

Partnerinizi size dokunduğunda hissedeceğiniz bir diğer önemli duygu da şehvet olacaktır. Özellikle de bu dokunuş okşamaya dönüşüyorsa… Endişelenmeyin, şehvet duygusu ile dolup taşacaksınız. Sıcacık hissececek ve mutlu olacaksınız.

Hayranlık Duymaya Başlarsınız

Partnerinizi size dokunduğunda şehveti hissedecek ve eğer bu sizin için çok anlamlıysa da cinsel bir çekim hissedeceksiniz. Cinsel çekim yarattıkça da hayranlık duygusu benliğinizi kaplayacak. Tutku dolu bir dokunuş hissedeceksiniz.

Çok Değerli Hissedersiniz

Eğer partneriniz size dokunduğunda çok dikkatli davranıyorsa ve hiçbir kasıt yoksa, düşünceli bir davranış söz konusu ile kendinizi çok değerli hissedersiniz. Öyle ki mutluluktan gözlerinizin içi daha güler. Hiç beklemediğiniz anlarda kendinizi gülümserken bulursunuz. Birbirinize daha sıkıca sarılmak istersiniz.

Huzur Duygusuyla Dolup Taşarsınız

Partneriniz sizinle ilgilendiği zamanlarda içinizin huzurlu dolup taştığını hissedersiniz. Hele ki onu çok seviyorsanız yere göğe asla sığdıramazsınız. Çünkü sizler de çok iyi biliyorsunuz ki birine bir şeyler hissettiğiniz onun size dokunması bambaşka duyguları ortaya çıkarmaktadır.

Midenizde Kelebekler Uçuşur

Partneriniz size dokunduğunda o kadar çok heyecanlanırsınız ki midenizde kelebekler uçuşuyor gibi hissedersiniz. Her zaman çok daha davetkar duygularla partnerinizi ne kadar çok istediğiniz aklınıza gelir. Heyecan duygusu dört bir yanınızı kaplar.

Aitlik Hissi Hissedersiniz

Partneriniz ile yakınlaştığınızda kalp atışınız son derece hızlanır ve tansiyonunuz düşer. Aynı zamanda partnerinizin size dokunmasıyla stres seviyenizde de ciddi bir azalma meydana gelir. Kendinizi ona ait hissedersiniz. Tüm endişelerinizden arınırsınız.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu