İyi YaşamBeslenme

Cips Üreticisi Lay’s Parmak Yıkama Makinesi Çıkardı

Herkesin şikayet ettiği cips yedikten sonra parmakların yağlanması karşısında ünlü cips üreticisi Lay’s parmak yıkama makinesi çıkardı müjdeler olsun.

Lay’s parmak yıkama makinesi için en çok çocukları alan anneler sevinir kesinlikle. Çünkü çocuklar cips çeşitlerini çok fazla yiyor ve hemen hemen her gün tüketiyorlar. Anneler cipslerin yenmesi ile ellerini sağa sola değdiren çocuklarından şikayetçi olurlar. Bu haber karşısında hem anneler hem de çocuklar ne kadar mutlu olmuşlardır? İşte cips yedikten sonra parmakların yıkanmasına yardımcı olan parmak yıkama makinesi hakkında bildiklerim, haber burada haberiniz olsun.

Müjde… Parmak Yıkayan Makinede Çıktı

Dünyanın her yerinde tanınmış olan Lay’s cips markası parmaklarda kalan yağ kalıntılarının ve patates cipsinin kalıntılarını temizlemeyi sağlayan makine tasarımı yaptır. Aramızda kalsın bu makine icadına en çok ben sevindim. Çünkü bu cips sevgisi bir türlü geçmiyor. Eminim her yaş grubu tüm çocuklar gibi cips yemeyi çok seviyor ve bir türlü vazgeçmiyorlar. Sarı renkte olan cihaz minyatür bir ev tipi çamaşır makinesine benziyor. Son derece küçük olması ev içinde bir süs eşyası görünümünde olup çok daha şirin bir tasarım olmuş.

Parmak Yıkama Makinesi Ebatları

Herkesin merak ettiği konuda en doğru bilgileri en engin düşüncelerim ile sizlere anlatayım bari. Şimdi parmak yıkama makinesi ebatları olarak 15,24 x 10,92 cm boyutları arasında oluyor. Çok sevdiğiniz cipsi yedikten sonra makinenin kapağını açtıktan sonra parmaklarınızı içine sokuyorsunuz. Ayrıca size önemli bir tüyo vereyim, alkol bazlı antiseptik püskürtme yapıyor ve parmakların sterilize olmasını sağlıyor. Makine pil ile çalışıyor ve USB- C portu üzerinden şarj olduğunu belirtiyim. Aramızda kalsın ama şirket parmak yıkama makinesini son derece kısıtlı bir ayıda üretmiş. Desenize kapanın elinde kalacak. Sadece 5 tane üretilen makine Japonya da yapılacak olan bir çekiliş sonrası kurada çıkanların olacak. Islak mendile alternatif olarak üretilen parmak yıkama cihazı ilerleyen zamanlarda satışa sunulup ya da sunulmayacağı hakkında kesin olarak bir bilgi bulunmuyor.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu