Sanat

Eminem ve Snoop Dogg Metaverse Konseri Verecek

Teknolojinin geliştiği şu günlerde herkese müjdeli bir haber vereyim. Eminem ve Snoop Dogg metavarse konseri verecek ve sevenleriyle buluşacak.

Eminem ve Snoop Dogg rap dünyasının en önde gelen isimlerinden olup pek çok kişiyi kendilerine hayran bırakıyor. Özellikle genç kızların ilgi odağı olan rap yıldızları her yaş grubu dinleyiciye sahiptirler. Her geçen gün dinleyici kitlesinin arttığı yıldızları dinlemek isteyenlere çok önemli bir haberim var. İşte son derece güzel bir haber, Eminem ve Snoop Dogg teknoloji harikası metaverse de şarkılarını söyleyecekler.

Popüler Metaverse Etkinlikleri

Metaverse son yıllarda büyük bir popülerliği kazanan teknoloji platformu haline geldi. Neredeyse her gün yeni bir şirket bu alan üzerinden marka başvurusu yapıyor. Bu durum karşısında MTV de boş durmadı ve bir adım da onlar attı. Video Müzik Ödülleri içinde bir ilk yaşanacak ve ilk defa metaverse kategorisine yer verdi. Bu defa da popüler sanatçılar Eminem ve Snoop Dogg şarkılarını bu platformda seslendirecekler. Haberiniz olsun. Ünlü rapçiler Haziran ayında beraber yayımladıkları Ape temalı From the D 2 The LBC şarkısı ile çok büyük bir ses getirdiler. İkilinin yayımladıkları klip son derece dikkat çekici özelliği ise sanatçılar zaman zaman Ape avatarlarına dönüşüyor olmaları.

Metaverse’de Sahne Alıyorlar

Gençler rap yıldızları Eminem ve Snoop Dogg son yılların en önemli alanı haline gelen sanal evren metaverse sahnelerine misafir oluyor. Böylece sevilen sanatçıları herkes doyasıya izleyecek. İşte bu güzel haber karşısında hepiniz heyecan içinde kaldığınıza eminim. En iyi metaverse performansı ödülünün verileceği gecede her yaş grubu çok eğlenceli zamanlar geçirecek. Kesinlikle sabırsızlıklar beklenen bu gecede yerinizde durmayacaksınız. Yoğun bir ilginin oluştuğu konsere özellikle gençler çok daha heyecanlanacaksınız. Her yıl düzenlenen MTV Video Müzik Ödülleri metaverse sayesinde eski popülaritesini kazanacaktır. 20 yıl sonra ilk defa bir araya gelecek olan Eminem ve Snoop Dogg eminim ki Yuga Labs’ın Otherside performansları ile insanları bir kez daha kendilerine hayran bırakacak.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu