Cilt Bakımı

Cildinizle İlgili Sorunları Ortadan Kaldıracak 7 Tonik

Gözenekli cilt yapısı oldukça rahatsız edicidir. Peki ya akneler? Ne kadar da sinir bozucu değil mi! Cildinizde herhangi bir sorun yoksa da sizler için cilt bakımının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle cildinizle ilgili sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak 7 mükemmel toniği sizler için listeledik. İşte detaylar…

Elensilia Marine Collagen Tonique

Elensilia Marine markasının Collagen toniği cilt bakım rutininize mutlaka dahil etmenizi tavsiye ettiğimiz bir ürün olacaktır. Öyle ki içerisinde yalnızca deniz kolajeni bulunmuyor. Aynı zamanda cildinize çok iyi gelecek deniz yosunuz, deniz tuzu ve 3 farklı mineral de barındırmaktadır. Çok iyi bir gözenek sıkılaştırıcı olan bu toniği eminiz ki sizler de çok seveceksiniz.

Farmasi Dr. C.Tuna Cilt Aydınlatıcı Tonik

Özellikle de cilt tonunda dengesizlik sorunu olanlar için muhteşem bir ürün olan Farmasi markasının Dr. C. Tuna cilt aydınlatıcı toniği, mükemmel yapısıyla da çok kolay dağılıyor. Cilde uygulaması son derece basit ve kolay emilebilir nitelik taşıyor.

Dr. EA Laboratories Zantis Sivilce Akne Sabunu ve Toniği

Gözenek sıkılaştırıcı akne sabunları gerçekten hem kullanım açısından hem de ürünlerin sağldığı performans açısından çok fonksiyonel. Dr. EA markasının Laboratories Zantis sivilce, akne sabunu ve toniği, cilde uygulandığı andan itibaren gözenekleri sıkıştırıyor ve sivilce oluşumunu da önlüyor.

Mary & May Kuru Ciltler Için Yoğun Nemlendirme Sağlayan Besleyici Ve Onarıcı Tonik

Cilt bakım rutininizden kesinlikle eksik etmemeniz gereken bir diğer ürün ise Mary May markasının kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlayan besleyici ve onarıcı toniği olacaktır. Ürünün en önemli özelliği tamamen doğal içeriklere sahip olmasıdır. Aynı zamanda yoğun miktarda C ve B vitamini içerir. Gece ve gündüz kullanım için de ideal bir üründür.

L’Oreal Paris Değerli Çiçekler Normal ve Karma Cilt Temizleyici Tonik

Gün boyunca içinde bulundurduğunuz koşuşturmaca cildinizi yoruyor mu? O halde Loreal Paris markasının değerli çiçeklerden oluşan normal ve karma cilt temizleyici toniğini denemenizi tavsiye ediyoruz. Günlük kullanım için de ideal olan bu ürün oldukça da uygun fiyatlı.

Last Touch Gözenek Sıkılaştırıcı Akne Karşıtı ve Siyah Nokta Temizleyici Tonik

Last Touch markası belki de görebileceğiniz en ilginç özelliklere sahip toniği üretmiş bulunuyor. Öyle ki gözenek sıkılaştırıcı akne karşıtı ve siyah nokta temizleyici tonik ciltte şişlik oluşmasına engel oluyor. Cilt tonunu başarılı bir şekilde dengeliyor ve hatta siyah nokta oluşumuna da engel oluyor. Düzenli kullanımı yağ ve su dengesini de sağlamaya yardımcı.

The Purest Solutions Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Arındırıcı Tonik

The Purest Solutions gerçekten hem serumlarıyla hem de tonikleriyle çok başarılı bir marka. Öyle ki gözenek sıkılaştırıcı ve arındırıcı toniğinin içerisinde kesinlikle paraben, alkol veya dry bulunmuyor. Vegan üretim özelliği de taşıyan bu ürün tüm cilt tipleri için de ideal. Düzenli kullanıldığında gözenekleri sıkılaştırıyor ve cildi temizliyor.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu