Cilt Bakımı

Cilt Sorunlarını Kökünden Çözecek 5 Mükemmel Ürün

Cilt bakımının cildin ihtiyaçlarına uygun yapılması gerekir. Bu nedenle herhangi bir bakım malzemesini almadan önce mutlaka cildinizin yapısı hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Çünkü cilt yapısını tanıyarak alınan ürünler, cildin ihtiyacı olan eksiklikleri gidermek açısından olukça önemlidir. O halde gelin cilt sorunlarını kökten çözecek 5 mükemmel ürün inceleyelim!

La Roche Posay Effaclar Temizleme Jeli – Yağlı ve Akneye Eğilim Gösteren Ciltler

Cilt bakım rutinlerinin olmazsa olmazı tabii ki de yüz temizleyiciler. La Roche Posay markasının Effaclar yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için temizleme jeji, cildi nazikçe temizleyerek arındırma özelliğine sahip! Özellikle de karma ve yağlı cilt tipine sahipseniz hiç düşünmeden satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Clinique Derinlemesine Nemlendirici Krem

Cilt bakım rutininin olmazsa olmaz parçası tabi ki de nemlendiriciler olacaktır. Clinique markasının Moisture Surge isimli derinlemesine nemlendirici özelliği bulunan krem, tam 100 saate kadar cildin ihtiyacı olan nemi sağlamaktadır. Ayrıca fiyatı da oldukça uygundur. Hemen herkes tarafından da çok seviliyor.

Ostwint Zeytinyağlı Cilt Bakım Kremi

Vücudunuzun her yeri neme ihtiyaç duymaktadır. Oldukça doğal bir içeriğe sahip olan Ostwist markasının zeytinyağlı bakım kremi vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi başarıyla saplar. Özellikle de alerjik bir cildiniz varsa yüzde yüz doğal içerikli olan bu yoğun nemlendirciyi tercih edebilirsiniz.

My Secret Sivilce Ve Akne Karşıtı Siyah Nokta Giderici Temizleyici Krem

Çeşitli olumsuz etkilere karşı insan cildinde akne oluşabilmektedir. Hem akneleri gidermek heö de tertemiz bir cilde sahip olabilmek için ihtiyacınız olan ürün ise kesinlikle My Secret markasının sivilce ve akne karşıtı siyah nokta giderici temizleyici kremi olacaktır. Aynı zamanda da vegan da bir ürün olan kremi sabah ve akşam düzenli olarak cildinizi masaj yaparak uygulamanız yeterli oluyor.

J’Weel Cilt Leke Kremi

Cilt bakımının en önemli noktasını leke kremleri oluşturur. Öyle ki bu anlamda sizlere en iyi performansı sunacak olan J’Weel Cilt Leke Kremi, düzenli olarak kullandığınızda daha pürüzsüz, canlı ve renk dengesizliği olmayan bir cilt yapısına sahip olabileceksiniz.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu