ModaAlışveriş

Hangi Kıyafetin Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

En büyük sorunlarımızdan birisi de tartışmasız sütyenler. Hem rahat olmalı hem de kıyafetimin altından belli olmamalı derken doğru sütyeni bulmakta her zaman zorluk çekiyoruz. Güzelliğin Peşinde olarak tercih ettiğiniz kıyafetlere göre tercih etmeniz gereken sütyenleri söylüyoruz.

Tişörtlerin Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

Gün içinde kolayca kombinleyebileceğimiz düz beyaz tişörtler hepimizin dolabında en çok bulunan parçalar. Tişörtlerin altında katman şekilde görünen sütyen ise en büyük sorunumuz değil mi? Bu soruna artık son verebiliriz. Tişört giydiğiniz günlerde ‘’tişört sütyeni’’ tercih ederek katmanlı görüntüyü kolaylıkla giderebilirsiniz.

V Yaka Bluzların Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

Yine tüm kadınların sık kullandığı parçalar arasında yer alan v yaka bluzlar, derin dekolteli elbiseler sütyen açısından büyük problem yaratıyor. Sütyenin yokmuş gibi görünmesini istiyorsanız ve elbisenin ve v yaka bluzların altına u yapılı sütyen tercih edebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Elbiselerin Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

Oldukça zarif ve harika bir görünüm yaratan sırt dekoltesi özellikle de son zamanların en trend modelleri arasında yer alıyor. 2022 yaz aylarında da sık sık göreceğimiz sırt dekoltesi sütyen açısından büyük problem yaratan modellerden birisi. Sütyen görüntüsü ile sırt dekoltesini bozmak istemiyorsanız silikonlu yapışkan sütyenler kullanabilirsiniz.

Oversize Gömleklerin Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

Gömleklerinizin altına en rahat şekilde tercih edebileceğiniz sütyen modeli braletlerdir. Hem rahat etmenizi sağlayacak hem de kusursuz bir görüntü sağlayacaktır.

Omzu Açık Bluz ve Elbiselerin Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

Hazır yaz aylarına yaklaşıyorken bu konuya değindiğimiz ne iyi oldu değil mi? Omzu açık bluzların ve elbiselerin sık sık görüneceği bu yaz ayında bu tarzda olan kıyafetlerin altına kesinlikle omuzlarınızı kesen ve sapları görünen bir sütyen yerine bedeninize uyacak straplez kesim sütyenler tercih edebilirsiniz.

Halter Yaka Bluz ve Elbiselerin Altına Hangi Sütyen Giyilmeli?

Omuz kısmını oldukça şirin gösteren halter yaka bluzun görüntüsünü sütyen askıları ile kesmek zorunda değilsiniz. Halter yaka kıyafetler için tercihiniz yine straplez kesim sütyenlerden yana olabilir.

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu