Cilt Bakımı

Gözeneklerinizden Kurtulmak İster Misiniz? Canlı ve Kusursuz Cildin Sırrı En İyi Gözenek Küçülten Maskeler Sizlerle…

Gözenekler istisnasız her insanda bulunan ve cildin hava almasını sağlayan bir yapıdır. Fakat çeşitli etmenlere bağlı olarak içleri dolduğunda kötü bir görüntüye neden olurlar. Bu gibi durumlarda gözenek içlerini temizleyecek ve tabii ki bunu yaparken de asla cildinize zarar vermeyecek olan ürünleri kullanmak gerekiyor. Peki siz gözeneklerinizden kurtulmak ister misiniz? O halde canlı ve kusursuz cildin sırrı en iyi gözenek küçülten maskeleri sizler için derledik… İşte detaylar…

Procsin Gözenek Sıkılaştırıcı Kolajen

Procsin markasının kolajen içerikli gözenek sıkılaştırıcı kremi, gün içerisinde cildin istemeden maruz kaldığı tüm tozu, kiri ve makyaj kalıntılarını arındırarak mükemmel bir cilt dokusu elde edilmesini olanaklı kılar. Procsin gözenek sıkılaştırıcı kolajen krem çok daha canlı, temiz ve sıkı bir cilt için gözenek içlerini temizleyerek ihtiyacınız olan bakım desteğini sağlayacaktır.

Garnier Siyah Yosunlu Gözenek Sıkılaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier markasının en çok sevilen gözenek sıkılaştırıcı ürünlerinden biri olan siyah yosunlu kağıt yüz maskesi, özellikle de yağlı ciltlerdeki genişleyen gözenek problemine çok iyi geliyor. Gözenekleri sıkılaştırıcı formülüyle kadınlar tarafından da çok sevilen Garnier Siyah Yosunlu maske, tek seferde ihtiyacınız olan 1 haftalık bakımı sunuyor. İçeriğinde ise cildinizi besleyecek LHA, Hyaluronik Asit ve siyah yosun özleri bulunuyor. Yüzü arındırarak, gözenek içerisindeki kirleri etkin bir şekilde temizleyerek başarılı bir bakım sunan bu ürünü eminiz ki sizler de çok seveceksiniz.

Missha Pirinç Özlü Aydınlatıcı Ve Nemlendirici Yaprak Maske

Missha bilindiği gibi cilt bakımında önde gelen markalar arasındadır. Özellikle de inci özü ve pirinç özü içeriğiyle geliştirmiş olduğu aydınlatıcı ve nemlendirici yaprak maske, daha pürüzsüz ve sağlıklı görünen cilt yapısı elde etmenizi mümkün kılıyor. Daha ilk uygulamadan sonra dahi cilde sıkıca tutarak, etken maddelerin cilde hızlıca nüfus etmesini sağlayan Missha pirinç özlü maske, %100 doğal ve çevre dostu bir üründür.

Lancome Rose Sorbet Cryo-Mask Gözenek Sıkılaştırıcı Maske

Gözeneklerinizden kurtulmak için yalnızca 5 dakika yeter desek? Bu size mucize gibi gelir değil mi!! Öyle ki uzun yıllardır beklediğiniz mucizeyi sizlere Lancome markasının Rose Sorbet Cryı Mask gözenek sıkılaştırıcı maskesi sunuyor. İçeriğindeki salisilik asit, gül suyu ve mentol sayesinde gözeneklerin görünümü 5 dakikadan itibaren gözle görülür şekilde azalmaktadır. Daha iyi etki için daha uzun süreli kullanmanızı tavsiye ederiz.

Garnier Volkanik Kaya ve Kil İçeren Gözenek Sıkılaştırıcı Kağıt Maske

Garnier birçok cilt bakım ürününde gerçekten nirvanaya ulaşmış durumda. Yeni geliştirilen formülüyle kadınların çok severek kullanacağı volkanik kaya ve kil içeren gözenek sıkılaştırıcı kağıt maske, daha ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar yaratarak, gözeneklerinizi açıyor ve de cildinizi tazeleyerek, nemlendiriyor.

Venzen Egg White Pore Gözenek Maskesi

Venzen markasının Egg White Pore Gözenek Maskesi, içeriğindeki yumurta akı özütü sayesinde aşırı sebum oluşumuna engel oluyor. Aynı zamanda cildinize çok iyi gelecek niasin,  riboflavin, selenyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor ve postasyum gibi çok değerli vitamin ve mineralleri de birarada bulundurarak, gözenekleri yabancı maddelerden arındırıyor, ölü deriyi temizliyor ve siyah noktaları yok ediyor.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu