Teknoloji

İnstagram’ın Yeni Özelliğini Öğrenmeye Ne Dersiniz? Artık Keyifle Yemek Yiyebileceğiz!

İnstagram’ın yeni özelliği bu defa adından çok sık bahsettirecek. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram da yeni özellik görenlerin çok hoşuna gitti. Güzelliğin Peşinde olarak İnstagramın bu yeni özelliğini ilk olarak sizlerle paylaşmak istedik. İşte yeni İnstagram özelliği…

Yediden yetmişe pek çok kişinin severek kullandığı İnsatgram günden güne gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Milyonlarca kişinin kullandığı, sevdiklerimizle her anımızı paylaşmamızı sağlayan İnstagram yeni bir özellik ile gündeme geldi. Son zamanlarda uygulamanın daha da gelişmesi kullanıcıların oldukça hoşuna giderken yeni özellik de çok beğenilecek gibi görünüyor. O zaman sizleri daha da meraklandırmadan İnsatgram’ın yeni özelliğinden bahsedelim.

Popüler Yerlerin Yeni Haritası: İnstagram

Cafe ve restoranları yakından ilgilendiren bu gelişme İnstagram’ı artık bir harita olarak kullanmamızı da sağlayacak. Çok yakında uygulamaya girecek olan bu yeni özellik cafe ve restoranların reklamını da üstleniyor diyebiliriz. Peki bu özellik tam olarak ne işe yarıyor?  Nasıl bir işleyişe sahip? İşte İnstagram’ın yeni özelliğinin detayları…

‘’Yakındaki popüler yerleri keşfet’’ özelliği ile bizleri en çok beğenilen ve sevilen cafe restoranlara götüren İnstagram’ın bu yeni özelliği ‘’Nereye gitsem?’’ derdini de ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Bu özelliğin barındırdığı bir diğer yenilik ise yakınımızdaki cafelerde atılan hikayeleri görebilmemiz. Yakındaki yerlere kimin gittiğini, mekanın ne kadar iyi olduğunu, tercih edilip edilmediğini kullanıcılarının görmesini sağlayan İnstagram yeni özelliği ile adından bahsettirmeye başladı bile.

Mekanlar İçin Büyük Önem Taşıyor!

İnstagram’ın bu yeni özelliği mekanlar açısından oldukça büyük bir önem taşıyor. Sosyal medya kullanımı günümüzde sadece bireysel anlamda değil kurumsal anlamda da oldukça sık tercih ediliyor. Bu yeni özelliği ile cafe ve restoranları daha profesyonel çekimlere ve daha sık reklama iten İnstagram mekanlar açısından da büyük önem taşımaya başlayacak. Peki bu sistem nasıl çalışıyor gelin bakalım.

Yakınınızda bulunan yerlerle ilgili hikayeleri izleyebilir ve gitmek istediğiniz yerle ilgili anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni özelliği ile kullanıcılarına bilgi odaklı şeyler de veren İnsatgram şimdiden konuşulmaya başlandı. Önerilerin, beğeni durumlarının, yorumların bulunduğu bu yeni özelliğin ise çok yakında kullanıma girmesi bekleniyor. Gitmek istediği cafeler konusunda kararsız kalan ya da ‘’Bugün nerede yemek yesem?’’ sorusunu sormadan edemeyenler için muhteşem bir özellik. Bizim bile oldukça hoşumuza giden bu yeni özelliği siz nasıl buldunuz?

Dilan Perin fotoğrafı

Dilan Perin

Akdeniz Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Kariyerini İstanbul’da Dijital Pazarlama ve E-ticaret alanında devam ettiriyor. Kuaförümden, Ventoso, Bonobella ve Güzelliğin Peşinde sayfalarının pazarlama çalışmalarını yönetiyor. Hobi olarak blog yazıları yazmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu