Cilt Bakımı

Evde Ucuza Güzellik

Güzellik Koçu Meltem Demir’den, gelen zamlar sonucunda artık kozmetiğe para harcamak istemeyen; ama cildine de güzel bakmak isteyenlere formüller.

EVDE UCUZA GÜZELLİK

Sadece mutfaktaki malzemelerle bile yapılabilecek güzellik sırları var.

Evde ucuza güzelliğin mümkün olduğunu belirten Güzellik Koçu Meltem Demir “Bu tarifler cildinizdeki lekelerin açılmasına yardımcı olacak, siyah noktaları giderecek ve kırışıklıklarla savaşacak. Evde yapacağınız bu tarz bakım rutinleri sayesinde ipek gibi, yumuşacık ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz” dedi.

EVDE UCUZA GÜZELLİK
Güzellik Koçu Meltem Demir

‘Tadına bakabilirsiniz’

Evde az malzemeyle cilde büyük etkiler yaratılabileceğini aktaran Demir, “Bu tariflerin en önemli özelliklerinden biri tamamen doğal olması. Yani hazırladığınız tariflerin tadına dahi bakabilirsiniz. Bu açıdan cildinize hitap ederken mideye de hitap eden bu tarifleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vücudunuza alamayacağınız zararlı, yapay ve pahalı olan bakım ürünleri kullanmaktansa ekonomik, doğal ürünlerle bakım yapabilirsiniz. Cildinize sürdüğünüz şeylerin içeriğini bilmenin verdiği rahatlıkla, tariflerin etkisini izleyin ve görün” diye konuştu.

EVDE UCUZA GÜZELLİK

‘Leke açar, siyah nokta giderir’

Güzellik Koçu Meltem Demir’in, leke açması, siyah nokta gidermesi ve canlı bir cilt görünümü için verdiği ilk tarif için 2 çorba kaşığı yoğurt, 1 çorba kaşığı kakao ve 1 tatlı kaşığı bal kullanılması gerekiyor. Bu malzemeleri karıştırıp gece uyumadan önce cilde uygulanması önerisinde bulunan Demir, “Sabah bebek uyanın. Bu tarifleri uygulamak için lütfen üşenmeyin, farkı göreceksiniz” dedi.

EVDE UCUZA GÜZELLİK

User Rating: Be the first one !

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu