Cinsellik

İzlediğiniz Filmlerden Seks Hakkında Öğrendiğiniz 8 Yanlış Bilgi!

İzlediğiniz filmlerdeki sanal gerçeklik çoğu zaman sizleri etkiler. Öyle ki bu tür ortamlarda insanlara sunulan her şey de sorgusuz sualsiz gerçek olarak kabul edilmektedir. Ancak gerçekten ne yazık ki izlediğiniz filmlerdeki gibi değil. Özellikle de cinselliğin olduğu filmlerde doğru olarak kabul edilen çok yanlış şeyler var. İşte detaylar…

Seks En Fazla 10 Saniyedir

İzlediğiniz birçok film de siz de illa ki görmüşsünüzdür. Genellikle her şye bir anda olur ve hemen biter. Arkada da o can alıcı fon müzikleri vardır. Erkek ve kadının terli vücudu.. İki farklı ten derken seksin bittiğini görüyoruz. Fakat gerçek olan bu değil.

Her Zaman Ateşli Olmalısınız!

Filmlerdeki sevişme sahnelerinde en çok dikkat çeken detay çiftlerin genellikle ateşli olmalarıdır. Her zaman iki taraf çok istekli ve tutkuludur. Fakat gerçek hayatta seksten beklenilen bu olsa da ne yazık ki gerçekler böyle değil.

Erkekler Daha Fazla Sevişmek İster

İzlediğiniz birçok dizide ve filmde cinsiyetçi yaklaşım söz konusudur. Seksi kadınlar isteyemez. Yalnızca erkekler istediğinde yapılır. Bu algı oldukça yanlış. Çünkü kadınlar da partnerleri ile sevişmeyi isteyebilir. Hatta ateşli bir şekilde partnerini sekse davet edebilir.

Evlenince Mastürbasyon Yapılmaz

Filmlerde mastürbasyonu yalnızca evli olmayan erkekler ve kadınlar yapar. Fakat gerçek hayatta durum böyle değildir. Evli kadınlar ya da erkekler de mastürbasyon yapabiliyor.

Erkekler Her Zaman Sevişmeye Hazır

Filmlerde ve dizilerde erkeklerin her durum ve şartta sevişmeye hazır olduğu görülür. Fakat gerçekler sandığınız gibi olmayacak. Çünkü her kadın gibi erkekler de bazı dönemlerde sevişmek istemeyebiliyor.

İlerleyen Yaş Sevişmeye Engel

İzlediğiniz dizi ve filmlerde 40 yaşından sonra çiftlerin asla sevişmediği yönünde bir algı yaratılmuıştır. Bu durum eminiz ki hepinizin dikkatini çekmiştir. Sevişenler hep gençtir. Ancak gerçek hayatta kendisini iyi hisseden her insan her zaman her yaşta sevişebiliyor.

Cinsellikte Kadın Pasiftir

Film ve diziler seks esnasında kadınların pasif olduğunu yansıtır. Sanki kadınlar yalnızca partnerlerinin verdiği talimatları uygular. Fakat gerçekler böyle değil. Kadınların da aktif olduğu dönemler vardır.

Hamilelik Cinsel İsteği Yok Eder

Filmlerde hamile olan kadınlar, tüm cinsel sitek ve cazibelerini yitirmiş gibi görünür. Ancak hamile kadınlar da son derece tutkulu ve cazibeli olabiliyor. Yani sizin anlayacağınız hamile kadınlar da cinsel istek duyuyor.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu