Makyaj

Aldığınıza Asla Pişman Olmayacağınız Uygun Fiyatlı 5 Maskara

Kaliteli makyajın olmazsa olmazı şüphesiz ki maskaralardır. Özellikle de kısa ve zayıf kirpik yapısına sahipseniz, ekstra dolgun görünüm yaratmak adına en etkili ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. Öyle ki doğru rimel seçimi hem bakışlarınıza canlılık katacak hem de daha iyi bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Peki hangi maskara hangi kirpik tipi için uygun? Hangi maskarayı kullanmalıyım? Sizler de bu sorulara yanıt arıyorsanız, kullananların asla pişman olmadığı uygun fiyatlı önerilerimizi değerlendirebilirsiniz…

Essence – I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Son zamanların en popüler markalarından biri olmayı başarmış olan Essence,  I love Extreme Crazy Volume rimeliyle de yüksek oranda beğeni aldı. Oldukça iddialı ve etkili bir ürün olan I Love Extreme Crazy Volume, kirpikleri dipten uca kadar hacimlendiriyor. İndirimli fiyatı ise ortalama 29 TL civarında. Uzatma açısından çok başarılı ve suya da dayanıklı olduğundan alışveriş listelerinin ilk sıralarında bu ürün bulunmaktadır.

Pastel – Big N Maskara

Kullanıcıların yüksek oranda memnuniyetini edinmiş bir diğer maskara ise Pastel’in Big N ürünüdür. Bu ürün de tıpkı Essence markasının en çok sevilen rimeli gibi 29 TL gibi bir fiyata satılıyor. En kısa kirpikleri dahi tek tek ayırarak, daha hacimli göstermek konusunda çok iddialı olan Pastel Big N, severek kullanacağınız ürünlerden biri olacak.

IRIS – Colorıng Maskara Brown

Irıs markasının Coloring Maskarasının Brown rengi genellikle doğal bitişli makyajları tercih edenler için ideal bir üründür. Özellikle de sarışın kadınların favorileri arasında bulunan Coloring Brown, kirpikleri başarıyla hacimlendirerek, uzatmaktadır. Ayrıca diğer maskaralara göre fiyatı da çok daha uygundur. Ortalama 11 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

WET N WİLD – Mega Clear Maskara

Wet N Wild markasının Mega Clear maskarası hem içerik olarak hem de doğallık olarak çok sevilen bir üründür. İçeriğinde kirpikleri sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan soya proteini ve E vitamini bulunur. Bu nedenle makyaj öncesi kirpik bazı olarak da kullanımı sağlanmaktadır. Fiyatı da çok uygun olan Wet N Wild maskara, gün boyunca kirpiklerinizi ideal hacimde tutacaktır.

Max Factor – 2000 Calorie

Max Factor markasının hemen her ürünü makyaj severler tarafından çok seviliyor ve tercih ediliyor. Özellikle de kaliteli rimel arayışında olanların mutlaka denemesi gereken 2000 Clorie ürünü sağladığı hacimlendirici etkiyle dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Büyük etkiler gösteren bu başarılı ürünün 11 TL fiyatı vardır.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu