Sanat

Peçeteleri Hazırlayın! En Duygusal Film-Dizi Önerileriyle Geldik! Ağlamaktan İçinizin Çıkacağı En İyi 5 Filmler ve Diziler!

Güzelliğin Peşinde olarak şimdi de bizleri duygu seline götürecek en güzel en iyi 5 film ve dizi önerisiyle geldik. Her yerde gördüğünüz ismiyle klasikleşmiş dizi ve filmleri geride bırakın. İzlemediğiniz ya da izleme ihtimalinizin düşük olduğunu düşündüğümüz en iyi 5 duygusal dizi-filmi göremeye hazır mısınız? Önceden uyarmak isteriz. Hepsini ard arda izlemeyin ve peçeteleri yanınızdan ayırmayın.

Duygusallığın dibine vurmanızı sağlayacak birbirinden duygusal 5 film önerisine hazır mısınız? Sizlerde duygusal, ağlamalı filmlere bayılıyorsanız bu yazımız tam da sizlere göre. Duygusal olarak boşalmanızı sağlayacak, hayatınıza olan bakış açınızı değiştirecek birbirinden duygusal 10 film önerimize geçelim o halde.

1-İlk ve Son

t25 ilk ve son 7 bolum blu tv 911

Her şeyin oldukça güzel başladığı ama ortalarına doğru evde peçete bırakmayan bir dizi önerisiyle gelmek istedik. Blu TV’de yayınlanan ve oldukça duygusal olan İlk ve Son duygusal dizi sevenlerin favorisi haline geldi. Baş rollerinde Özge Özpirinççi ve Salih Badem’in oynadığı, hayata farklı açıdan bakmanızı sağlayacak bu diziyle ilgili spoiler vermemek için kendimizi çok zor tutuyoruz. Kesinlikle izlemeniz gereken bu dizinin etkisinden çıkmak da oldukça zor oluyor haliyle.

2-Soraya’yı Taşlamak

5723174286857616b47559a9

Soraya’yı Taşlamak filmi için ilk söylememiz gereken şey bir aşk filmi olmadığı. Kadınların özgürlüklerinin ve söz haklarının olmadığı bir dünyada çekilen bu film kalbinizin en derin noktalarına işleyecek resmen. Başkalarının yanında ağlamaktan çekiniyorsanız tek başınıza izlemenizi tavsiye ederiz. Başından sonuna kadar hem sinirlerimizi hem de duygularımızı alt üst eden bu film dünyanın ve hayatımızın farkına varmamızı sağlayan cinsten.

3-Siyah Kuğu

black swan filmloverss

Natalie Portman gibi dünyaca tanınan pek çok başarılı oyuncunun rol aldığı Siyah Kuğu filmi de tam duygu aşıklarının seveceği türden. Başarının, azmin, hırsın ve hayallerimize giden yolda üzüntülerimizin en iyi şekilde anlatıldığı bu filmde Natalie Portman’ın oyunculuğu da ayrı bir konu.

4-Five Feet Apart

image w1280

Yabancı film sevenler için izlenebilecek en duygusal filmlerden. Birbirinin tam tersi olan iki karakterin aşk hayatını konu alan Five Feet Apart izlemeden önce kesinlikle kendinizi hazırlayın. Etkisinden çıkamadığınız ve unutup tekrar izlemek isteyeceğiniz bir olan bu film tüm duygularınızın bir anda boşalmasını sağlayacak.

5-Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

1200x627 hadi ipucu sorusu 6 agustos benjamin buttonin tuhaf hikayesi kitabinin yazari kimdir 1565078084616 2

Brad Pitt’in ve başarılı pek çok oyuncunun yer aldığı Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi sizleri duygusal anlamda sürükleyecek ve kalbinizi kıracak bir film. İki ayrı hayatın bir türlü orta noktada buluşamamasını konu alan bu film diğerlerinden çok farklı tarzda anlatılmış. Hem düşündüren hem sorgulatan hem de ağlatan bu filmin içinden çıkmak mümkün değil.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu