Sanat

Johnny Depp ve Amber Heard Davasının Detayları!

Hollywood’un en bilindik isimleri arasında yer alan Johnny Depp ve Amber Heard arasında sular durulmak bilmiyor. Milyonlarca kişi davayı yakından takip ederken sizler için bu iki ünlü ismin arasındaki sorunu baştan aşağı tüm detaylarıyla paylaşmak isteriz. Bir zamanların en sevilen çifti Johnny Depp ve Amber Heard arasında neler oldu? Gelin inceleyelim.

Evlilikleri boyunca birbirleri ile çok yakışıtırılan Johnny Depp ve Amber Heard arasında çekişmeli şekilde devam eden bir dava var. İkilinin hayranları hayretle davayı yakından takip ederken detaylarda nelerin olduğu ve olayların nasıl bu noktaya geldiği oldukça merak ediliyor. Başta kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle Johnny Depp’e dava açan Amber Heard hakkında Johnny Depp’in ortaya attığı iddialar oldukça büyük.

Johnny Depp’ten Karalama Davası!

Geçtiğimiz gün yapılan davada ikilinin karşı karşıya gelmesi ve ortaya atılan iddialar milyonların ağzını açık bıraktı. Eşine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündemin en çok konuşulan ismi olan Johnny Depp bu defa Amber Heard’a ”karalama davası” altında 50 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Duruşması geçtiğimiz gün görülen davada ortaya çıkan ifadeler herkesi şoka soktu desek yeridir.

Davada şiddete uğrayanın kendisi olduğunu söyleyen Johnny Depp’in mahkemeye verdiği ses kayıtları ise ağızları açık bıraktı. Ses kayıtları dinlendiğinde Amber Heard’ın Johnny Depp’e şiddet uyguladığı iddiası doğrulandı. 2015 Yılında evlenen ikiliden Amber Heard 2017 yılında johnny Depp’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açmış ve ifadesinde ”Düğünümüzde sadece, yemek, dans ve uyuşturucu vardı.” demişti. Öte yandan kendisine küçük düşürücü kelimelerle hitap edildiğini söyleyen jhonny Depp ”Tartışmak için kalırsam, eninde sonunda, bunun şiddete dönüşeceğinden emindim” dedi.

Screenshot 25

Yüzünde Sigara Söndürdü!

Karayip Korsanları filminin çekimleri için eşi Amber Heard ile Avusturulya’ya gittiklerini ve orada çıkan şiddetli kavga sonrası Amber Heard’ın kendisine şişe fırlattığını söyleyen Johnny Depp elindeki yarayı gösterek bu olayda gerçekleştiğini de cümlelerine ekledi. Depp ”Avustralya’da benim için kiraladıkları ev oldukça büyük bir yerdi. Evin en az 9 yatak odası vardı. Ancak o kavgadan sonra Heard, aşağılayıcı sözler söylemeye devam ederken kendimi banyoya kilitledim. Barın arkasına geçtim, bir şişe içki, bir bardak aldım ve bara oturdum ve kendime iki ya da üç bardak doldurdum. Yanıma gelip ‘tekrar içiyorsun, canavar’ falan diye bağırmaya başladı. Kafamın yanından geçti ve tam arkamda parçalandı. Sonra diğer şişeyi aldı. Ben koltukta oturuyordum. İkinci şişeyi aldığında yine aynı yerdeydim. Barın kenarından eğildi ve büyük bir şişe fırlattı. Evin her yerinde parçaları vardı. Elime de saplanmıştı. Açıkçası ilk başta hiçbir acı hissetmedim. Hissettiğim şey sıcaklıktı ve sanki elimden bir şey damlıyormuş gibi hissettim ve sonra baktığımda parmağımın ucunun kopmuş olduğunu gördüm. Çıkan kemiğimi doğrudan görebiliyordum. Acil servisteki benim. Unuttuğum bir ayrıntı var. Bayan Heard kül tablasından sigaramı alıp yüzüme söndürmüştü. dedi.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu