Sanat

Serdar Ortaç’ın Hayatı Film Oluyor

Serdar Ortaç hakkında çok ilgi çekici bir haber veriyorum hazır mısın? Ünlü sanatçının hayatı film oluyor ve hayatı film olanlar listesine ismini yazdırmış durumda… Nasıl film olduğunu soruyorsan merak etme hemen açıklıyorum: Ortaç’ın hayatını ele alan filmde sanatçı değil bir Japon oyuncu istedi…

Mekan Çıkışı Açıklama Yaptı

Serdar Ortaç’ın hayatını konu edinecek olan filmle ilgili birçok ayrıntıyı seninle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu konuyu nerede konuştuğundan bahsedelim. Bir mekan çıkışında magazin muhabirlerinin sorularına yanıt veren Ortaç, kendisini oynamayacağını net bir şekilde söylüyor.

Şarkı üretimini bir süre durduran sanatçı, İlaç isimli şarkısından bahsederek klip çekimlerine başlayacağını belirtiyor. Yeni şarkısıyla birlikte iddialı olduğunu söyleyen Ortaç, diğer sanatçılarla ilgili kıyaslamalara “Beni karıştırmayın” yorumu yapıyor.

Senaryo Geldiğini Söyledi

İlk akla gelen popüler kültür sanatçılarından Serdar Ortaç, açıklamasında, kendisine senaryo geldiğinden bahsetti. Gelen senaryoyu başkasının canlandırmasını isteyen Ortaç,  bu kişinin kendine benzemesini istediğini ekledi. 

Son Dönemlerdeki Popüler Filmlere Eklenecek

Sinema ve müzik dünyasında önemli isimler gibi kendisinin de filminin çekilecek olması önem taşıyan bir konu, farkında mısın? Serdar Ortaç’ın filmi de Bergen,  Müslüm Gürses ve Dilberay gibi tehlikelerle dolu bir hikayeyi barındırıyor olabilir. Detaylarla ilgili çok bilgi olmasa da Ortaç’ın senaryoya bayıldığını söylemesi şimdiden dikkat çekti bile.

Zor Bir Dönem Geçirmişti

Ortaç, Japon bir oyuncunun filmde oynamasını isteyerek çevresindekileri kahkahaya boğdu. Türkiye’de borçları ve geçirdiği zor günleriyle bilinen sanatçı artık bu süreçleri atlattığını söylüyor.

Boşanma esnasında nafaka olaylarıyla dikkat çektiğini belki sen de hatırlarsın, bir süre magazin gündeminde epey yer almıştı. Eski eşi Chloe Loughnan, nafaka davasıyla sanatçıyı epey zorlamıştı. Son durumla ilgili durumu onaylayan Ortaç, borçlarının bittiğini ve artık konuşacak bir şey kalmadığını ekledi.

Serdar Ortaç Yeni Filmini Ne Zaman Çekecek?

Bir konuyu merak ettiğini düşünüyorum, Serdar Ortaç yeni filmi acaba ne zaman çıkacak diyebilirsin. Ancak henüz net bir durum bulunmuyor. Sanatçının açıklamalarına bakınca sadece senaryo geldiğini görebilirsin yeni film zamanı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu