Sanat

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Aşıklar Bayramı İçin Bir Arada

Bir döneme damga vuran Aşkı Memnu dizisinin ünlü iki oyuncusu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir filme imza atıyor. 12 sene sonra “Aşıklar Bayramı” diye bir filmde oynayacak olan ikilinin filmi Netflix’te yayınlanacak.

Türkiye’deki Çekimler Tamamlandı

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rollerini oynadığı Aşıklar Bayramı filminin Türkiye’deki sahneleri tamamlandı. Filmin resmi adı netleşmese de İstanbul’un farklı semtlerinde çekimlerin tamamlandığı biliniyor.

Hemen hatırlatalım, oyuncular kalan sahneler için başka bir ülkenin yolunu tutacak.  ABD New York’a gidecek olan oyuncular bir hesaplaşma filmi ortaya koyuyor. Filmde ikili Mehmet ve Serin ismindeki kişilerin geçmişleri yer alıyor.

Aşıklar Bayramı Filmi Yayınlanma Tarihi Ne?

Netflix üzerinden gösterime girecek olan Aşıklar Bayramı filmi 2 Eylül 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşacak. Fragmanlarıyla büyük beğeni toplayan ve şimdiden dikkat çeken filmin yönetmeni Gönenç Uyanık, bunu da belirtmekte fayda var. Filmde Kıvanç Tatlıtuğ Mehmet karakterini, Beren Saat de Serin karakterini canlandıracak.

Aşıklar Bayramı Filmi Konusu

Kemal Varol’un Aşıklar Bayramı isimli ve ödüllü kitabından uyarlanan filmin konusu şimdiden merak ediliyor. Aşıklar Bayramı filminde insanlardaki pişmanlıklara sıkça değiniliyor. Baba ve oğlun kendi yüzleşmelerini de kapsayan film, geçmişteki sorunların gelecekteki olacakları da etkilemesini konu ediniyor.

Babasıyla uzun bir aradan sonra yolu kesişen Avukat Yusuf, babası Heves Ali’yle yol boyunca geçmişle yüzleşecektir. Hayata yeniden tutunmak, affedilmek ve bağışlamak gibi duyguların filmde yoğun şekilde işlendiğini görebilirsin.

2022’de İzlemeniz Gereken Netflix Filmleri

Yakın dönemde öne çıkan Netflix filmlerine bakıldığında Aşkın Kıyameti, Sen Yaşamaya Bak, Biz Veda Etmeyiz, Savaşın Gölgeleri, Kara Yengeç seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yerli ve yabancı çok sayıda yeni filmi dijital film adresi Netflix üzerinden görebilirsiniz.

Netflix’te En İyi Türk Filmleri

Merak ettiğin Türk filmleri önerisi için sana özel bir liste sunacağım, hazır mısın? Dağ II, Cep Herkülü, Ayla, Kış Uykusu öne çıkanlar… Daha da fazlasını mı istiyorsun; Koğuştaki Mucize, Babam ve Oğlum, Bizim için Şampiyon filmlerini değerlendirmelisin. İstediğin yerli film için birkaç adım atman yeterli…

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu